Horos-kop na nowy tydzień.

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu będziesz KREATYWNA!

Jeśli podążałaś za wskazówkami z zeszłego tygodnia i trenowałaś odwagę to w tym tygodniu będzie z górki. Puść wodze fantazji i działaj! To ten czas. :) Daj upust swoim pomysłom. Niezależnie od tego, czy będzie to zmiana fryzury, koloru paznokci, dekoracji w domu czy może… zmiany większego kalibru. :) Wszystko, ale to wszystko zależy w tym tygodniu tylko od Ciebie. Oczywiście jak zawsze. :) 

Brzmi wspaniale, ale wiesz, koniec roku, nadchodzące święta… Nie mam czasu na kreatywność!

Gwiazdy powtarzają, że Twoja twórczość może przybrać dowolne rozmiary! Pobaw się choć przez chwilę. Nie musisz tworzyć wielkich projektów. Choć, jeśli poczujesz przypływ kreatywnych mocy pewnie pojawi się apetyt na więcej… I jeśli tego ukrytego apetytu tak się obawiasz, zasłaniając się brakiem czasu, to nie bój się. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Ta ochota i tak już w Tobie jest. :) Daj jej wyjść na zewnątrz, a być może przemieni się w czarodziejskiego Dżina i… Tu oddaję wodze Twojej wyobraźni. Stwórz sama najpiękniejszy z możliwych scenariuszy i baw się dobrze! ;*

CYTAT TYGODNIA

„Nie podejmuj się niczego wyłącznie z poczucia winy czy dla prestiżu, statusu, pieniędzy lub uznania innych.”

Maria Popova

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?