Horos-kop na nowy tydzień.

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu z czymś SKOŃCZYSZ!

Być może magia Nowego Roku tkwi w tym, że daje nam tę nową perspektywę… A wiadomo, że zazwyczaj z radością patrzymy w przód  (zwłaszcza, jeśli przy okazji popijamy napoje z bąbelkami ;) ). Lecz Gwiazdy wyszeptały mi w sekrecie, że plotki na niebie głoszą iż właśnie to wybieganie w przyszłość, która może być przecież tylko iluzją i pobożnym życzeniem, staje nam najczęściej na drodze do realizacji naszych noworocznych postanowień. I radzą, żebyś w tym roku wzięła się na sposób i trochę wbrew powszechnej logice, zamiast planować świetlistą przyszłość przyjrzała się uważniej teraźniejszości. Zajrzyj z odwagą w najmroczniejsze zakamarki swojego życia. Zlokalizuj je, przyjrzyj się uważnie i jeśli dojdziesz do wniosku, że nie jest Ci to, co tam znajdziesz, już do niczego potrzebne i nie masz najmniejszej ochoty tego odkurzać, to wyrzuć to. 

Zakończ to, co już dawno straciło blask, bo dzięki temu poczujesz jak rośnie przestrzeń na to, co nowe. Dokładnie tam będziesz mogła postawić lśniące marzenia o noworocznych celach i codziennie z radością się im przyglądać. I dzięki temu, być może w tym roku, nie stracisz motywacji do aby je osiągać dzień po dniu. :) 

Brzmi kusząco? Spróbuj! Skup się na końcu roku, a gdy go dobrze zakończysz początek przyjdzie sam. A w międzyczasie baw się szampańsko. :* W końcu dobrych tradycji nie warto wyrzucać. ;) 

CYTAT TYGODNIA

„Każdy z nas w życiu upadał, a najlepszym dowodem na to są nasze poharatane kolana i pokryte bliznami serca."

Brené Brown

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNĄ NIEDZIELĘ

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy?  PRZECZYTAJ TU  lub POSŁUCHAJ TU


 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?