Horos-kop na nowy tydzień.

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu czas na AKCEPTACJĘ.

Jeśli wykonałaś dobrze zadanie z poprzedniego tygodnia, to teraz będzie już tylko z górki. ;) Niezależnie od tego, czy zrozumiałaś coś lub kogoś, czy może samą siebie nadchodzi moment kiedy możesz po prostu zaakceptować. Gwiazdy nie chcą powiedzieć dlaczego na tak trudne zadanie wybrały środek upalnego lata… Ale niewykluczone, że właśnie w wakacje nadchodzi najlepszy moment, aby zupełnie odpuścić. ;)

Brzmi jak czarna magia?

Załóż różowe okulary, spójrz w popołudniowe słońce* i daj się oświecić! A jeśli nawet to nie zadziała i poczujesz się oślepiona, zawsze możesz przymknąć oko i odpuścić. Wszechświat podpowiada, że to pierwszy krok w kierunku akceptacji. :*

*zalecamy wykonywać to ćwiczenie metaforycznie… jeśli zdecydujesz się na bardziej dosłowny krok, upewnij się, że Twoje okulary mają odpowiedni filtr :*

CYTAT TYGODNIA

"Możemy na rany, które niesiemy przez życie, zareagować goryczą, lub możemy próbować stać się lepszymi ludźmi niż ci, którzy nam je zadali."

Clarissa Pinkola Estés

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?