Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Jeśli tylko BĘDZIESZ DZIAŁAĆ. ;) 

Samo nie zadziała, bo i po co? Do tańca trzeba dwojga, a do upragnionych efektów wystarczy dodać choć trochę własnego działania. Sprawdzaj z radością ile jest w Tobie energii. :) 

Energia? Jesienią? Nie… Ja chyba jestem na baterie słoneczne… 

Gwiazdy obiecują, że każdej nocy będą posyłać Ci strumienie niewyczerpanych mocy! Warunkiem ich otrzymania jest tylko codzienne działanie. ;) Czasy wielkich, niezłomnych bohaterów odchodzą do lamusa. Dlatego nie musisz już czekać, aż ktoś Cię wyzwoli i zrobi coś za Ciebie… Możesz sama stać się bohaterką własnego życia. Brzmi to jak tekst z reklamy proszku do prania? Cóż, nikt nie powiedział, że horos-kopy będą zawsze intelektualną ucztą. Zwłaszcza, że w tym tygodniu Gwiazdy uparcie kierują Twoją uwagę na DZIAŁANIE! ;) Ale pamiętaj, nie są to namowy do czynów na wielką skalę… Wystarczy, że codziennie zadziałasz na własną korzyść. Wtedy nie tylko Ty poczujesz różnicę, ale cały świat zmieni się na lepsze. Nie wierzysz? Spróbuj, a zobaczysz. :*

CYTAT TYGODNIA

„Możliwe, że nie musisz być lepsza w tym co robisz. Twoje umiejętności są dobre. 

Możliwe, że zamiast tego potrzebujesz być po prostu odważniejsza.”

Seth Godin

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?