Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

Czas na coś więcej!

W tym tygodniu poczujesz zrywy chciwości. Będziesz miała ochotę na więcej!

Jeśli tylko zaczniesz przyglądać się dlaczego coś Cię irytuje lub smuci lub cieszy lub wprowadza w stan euforii uświadomisz sobie, że gdzieś pod powierzchnią pozorów chodzi o tę samą intencję. Czyli o WIĘCEJ. 

Oczywiście Gwiazdy mogą się mylić… Jeśli zaczniesz się obserwować może zauważysz, że chodziło o coś zupełnie innego. To nic nie szkodzi i wcale nie będzie przeczyć dzisiejszemu horos-kopowi! Bo w każdym wypadku będziesz miała więcej. Być może więcej tego czego chcesz, a może więcej tego, czego nie chcesz. A może będziesz wiedziała o sobie więcej… Wybór jak zawsze należy do Ciebie. ;*

I choć podobno więcej nie zawsze znaczy lepiej, to w tym tygodniu będziesz miała okazję sprawdzić, czy w Twoim przypadku ma to rację bytu. A już za tydzień Gwiazdy zdradzą więcej… Tymczasem baw się dobrze!

CYTAT TYGODNIA

„Wiem, że życie niesie ze sobą znacznie więcej, niż można objąć wzrokiem, i że każdy z nas potrafi się zdobyć na niesamowite rzeczy wykraczające daleko poza możliwości, których jest świadomy.” 

James R. Doty

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?