Horos-kop na nowy tydzień.

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu się ODWAŻYSZ!

I wcale nie chodzi o to, abyś stawała na wagę... Choć, jeśli wejście na wagę Cię przeraża, to być może w tym tygodniu weźmiesz głęboki oddech, odkurzysz ten mały przyrząd, który od dawna stał w kącie, staniesz na nim i spojrzysz na wskaźnik. Lub też bez zbędnych ceregieli wyrzucisz ją raz na zawsze do kosza (lub wystawisz na Fejsie, podobno zawsze są chętni, aby przygarnąć wagę za darmo - poleć im w pakiecie ten horoskop ;) ).

Odwaga?! To nie dla mnie, niestety...

Gwiazdy kazały mi napisać, że odwaga ma wiele twarzy... To, co je charakteryzuje, to zdecydowane spojrzenie prosto w oczy i brak maski. Odwaga to metaforyczne zmycie makijażu, które możesz wyrazić przez zrezygnowanie z niewygodnego uśmiechu, gdy tak naprawdę masz ochotę się rozpłakać. Choć odwaga, to nie brawura, więc wcale nie musisz płakać na oczach innych. Czasem wystarczy, że rześko popłaczesz w swoim domu. A gdy łzy się skończą, spojrzysz sobie głęboko w oczy i poszukasz tam powodów, dla których coś Cię uwiera w relacjach z innymi.

Odważ się w tym tygodniu wypróbować jedną z miliona odważnych opcji, które aż proszą się o wypróbowanie. Wybierz coś dla siebie, a poczujesz odwagę do potęgi! :*

Powodzenia! (Odwagi! chciałoby się krzyknąć na koniec. ;*)

CYTAT TYGODNIA

"Tak zwane rozsądne zachowanie jest nierozsądne właśnie dlatego, że niejednokrotnie kierują nim toksyczne emocje."

Caroline Myss

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?