Horos-kop na nowy tydzień.

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu wybierzesz się na POSZUKIWANIA. 

Tak, być może będzie to ekscytujący shopping… I choć w sklepach ozdoby świąteczne pojawiły się już we wrześniu, to niewykluczone, że w tym tygodniu przyjrzysz im się z bliska i postanowisz zabrać do domu. Być może zaczniesz tworzyć listę prezentów, a potem wybierzesz się na poszukiwania wyjątkowych perełek (oczywiście w wyjątkowych cenach ;) ).

A może by jeszcze w tym roku POSZUKAĆ trochę głębiej?

Gwiazdy migają znacząco i dają znać, że nadszedł już najwyższy czas, aby zacząć szukać tego, czego naprawdę Ci brak!

Być może chodzi nie tylko o słodkie przekąski, lecz także o głębszy wymiar słodyczy w Twoim życiu, który od tak dawna Ci doskwiera? Być może lista świątecznych prezentów ciągle czeka na kogoś, kto jeszcze nigdy się na niej nie pojawił? Partner? Dziecko? Przyjaciółka, z którą mogłabyś przegadać ten horos-kop, a nie tylko obgadać innych znajomych i poużalać się na zły los? 

I choć być może nie znajdziesz ich od razu, a już napewno nie w sklepie na promocji, to jednak zacznij szukać czego Ci brak. Być może przyznanie się przed samą sobą, że tak naprawdę chodzi o błysk w oku najbliższych, a nie błyszczące kolczyki będzie dla Ciebie bardzo inspirującym odkryciem… Powodzenia :*

CYTAT TYGODNIA

„Bez porównania gorzej jest tkwić tam, gdzie nie mamy czego szukać, niż tułać się przez jakiś szas w poszukiwaniu psychicznego kontaktu, jakiego nam trzeba.

Szukanie swego miejsca nigdy nie jest pomyłką. Nigdy.”

Clarissa Pinkola Estés

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?