Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu będziesz uważna. 

Choć wcale nie musisz na nic uważasz. No może poza swoimi myślami… 

O co chodzi? 

O ten wewnętrzny monolog, który rozgrywa się w Twojej głowie bez ustanku. Nie masz wrażenia, że coś przez całe życie szumi w tle? Od rana do wieczora, cichutko „gra telewizor” wyświetlający różne urywki z Twojego życia… I choć jest to dość męczące, to fragmenty różnych „programów” przykuwają Twoją uwagę, gdy tylko przestajesz zwracać uwagę na to co TU i TERAZ robisz. Gdy w końcu go zobaczysz, nagle uświadamiasz sobie, że zamiast żyć pełną parą, robisz ciągle to samo… :o

Jak się od tego uwolnić? 

Gwiazdy twierdzą, że od tych codziennych szumów nie da się uwolnić. Jednak można nauczyć się je wyłapywać po to, aby mieć świadomość, co jest dawną historią, a co świeżą potrzebą. Obiecują, że gdy będziesz uważnie wsłuchiwać się w siebie uda Ci się też usłyszeć swój wewnętrzny głos, który być może nigdy nie miał siły przebicia. 

Brzmi wspaniale, ale jak ja mam wyłączyć te ciągłe myśli? 

Nie wszystko od razu. Masz na to całe życie. :* Jeśli chcesz od czegoś zacząć Gwiazdy polecają zacząć słuchać, gdy mówisz. Jaki ma to związek z tym grającym telewizorem w tle? Po czasie zaczniesz to dostrzegać… :) 

CYTAT TYGODNIA

„Nie ma znaczenia co wybieramy; nasza moc wpływania na rezultaty naszej decyzji leży w powodach dla których ją podejmujemy.”

Caroline Myss

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?