Horoskop na nowy tydzień

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu czas na odpowiedzialność. 

Na wstępie Gwiazdy uspokajają… Nie znaczy to wcale, że przyjaciel lub przyjaciółka poprosi Cię o opiekę nad psem lub dzieckiem. Choć jeśli tak się stanie, to Twoja odpowiedź zależy tylko od Ciebie. ;) 

I właśnie w tej odpowiedzi kryje się magia kolejnych dni. 

Być może coraz wyraźniej zaczniesz dostrzegać, że odpowiedzialność to nic innego jak Twoja odpowiedź na to co się wydarza. I może nawet zaczniesz z większą radością przyjmować oraz odrzucać to, co „zsyła Ci Los”.

Trochę nie rozumiem, jak mogłabym odpowiadać, skoro zazwyczaj nikt nie pyta…

Gwiazdy mówią, że choć kto pyta ten nie błądzi, to musi się też liczyć się z odpowiedzią pozytywną lub negatywną. A kto nie pyta, tylko żąda, ten albo udaje głupiego, albo zapędził się za daleko i musi się liczyć, że w pewnym momencie zostanie sam. Bez obaw więc odpowiadaj, nawet gdy nikt nie pyta. I przygotuj się na to, że być może pójdziecie w zupełnie różne strony. W końcu każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje działania… :)

CYTAT TYGODNIA

„Dokonywanie wyborów to proces tworzenia siebie.”

Caroline Myss

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?