Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

Czeka Cię niezwykle smakowity tydzień…

Czas na ucztę! I nie martw się, że powinnaś być na diecie bo koniecznie chcesz się zmieścić w sylwestrową kreację… 

Po pierwsze Gwiazdy przypominają stanowczo i łagodnie, że żyjemy TU i TERAZ, a nie tylko raz do roku. Dlatego daj się ponieść własnym apetytom, gdy dają o sobie znać. ;) A po drugie dobitnie dodają, że czeka Cię prawdziwa uczta wszystkich pięciu zmysłów… Jeśli tylko zechcesz w niej w końcu wziąć świadomy udział!

Do dzieła! 

Smakuj, wąchaj, oglądaj, dotykaj i słuchaj! Na co masz ochotę? Wszystko jest nie tylko w Twoich rękach, ale także w uszach, oczach, a nawet w nosie (choć nie namawiamy, abyś miała wszystko w nosie ;)). Daj się porwać! To ten czas. :)

Ale mamy jesień! Wszystko jest takie szare i do tego mokre od deszczu…Jak mam się tym rozkoszować, gdy chciałabym się schować? 

Dość tych jesiennych wymówek! Może gdy wracasz z pracy jest już ciemno i nie do końca możesz rozkoszować się widokiem kolorowych liści na drzewach, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, abyś posłuchała, jak szeleszczą lub chlupocą pod Twoimi butami, gdy maszerujesz. Czerp z tych miejsc, w których jesteś, a być może wyraźnie poczujesz, z których wracasz cudownie nasycona, a z których wyczerpana… ;*

CYTAT TYGODNIA

„Zmysły są jak okna na świat zewnętrzny. Wielu z nas ma te okna stale pootwierane.”

Thich Nhat Hanh

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie! Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?