Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu WSŁUCHASZ SIĘ W SIEBIE. 

I to niezależnie od tego czy zamierzasz wygrzewać się na plaży, zwiedzać znane zabytki, przemierzać górskie szlaki czy dojeżdżać do pracy tramwajem jak co dzień. Każde z tych miejsc ma potencjał, aby stać się na chwilę Twoją przystanią, w której zechcesz usłyszeć WŁASNE TĘSKNOTY.

Magia lata polega na połączeniu zwiewnych sukienek ze spiekotą słońca, które wyciska z nas siódme poty także po to, abyśmy miały okazję przyjrzeć się temu co w nas zostanie. Masz ochotę poeksplorować? 

Jak długo można wsłuchiwać się w siebie… Czy to nie czas by zacząć działać? 

Gwiazdy twierdzą, że na działanie przyjdzie odpowiednia pora. Obiecują, że gdy usłyszysz wyraźnie własne tęsknoty będzie Ci trudno usiedzieć w miejscu. Więc, póki coś trzyma Cię w leżaku, fotelu lub korporacyjnym „stołku” to tylko znak, że jeszcze nie dotarłaś do najgłębszych pokładów własnych skarbów. Nie wierzysz? Nic nie szkodzi. Być może właśnie odezwała się w Tobie tęsknota za buntem. Daj się jej porwać i działaj. ;) 

CYTAT TYGODNIA

„Po co podróżujemy? Dlaczego lubimy podróżować? Wydaje się, że to niemądre pytanie, bo każdy wie dlaczego i po co. Jest jednakowoż wiele rzeczy, które wydają się oczywiste, a po zastanowieniu takimi być przestają.”

Leszek Kołakowski

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?