Horoskop na nowy tydzień

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu zobaczysz coś PO RAZ PIERWSZY. 

Domyślasz się co to może być… przecież wybierasz się na urlop. ;) 

To może być to, ale niekoniecznie. Zwłaszcza jeśli nigdzie się nie wybierasz. Może znasz to dziwne uczucie, kiedy wracasz z pracy do domu i nagle, przez ułamek sekundy, widzisz okolicę dokładnie w ten sam sposób, gdy widziałaś ją po raz pierwszy. To dziwne uczucie to tylko przedsmak tego, co może wydarzyć się w tym tygodniu… Bardzo możliwe, że niespodziewanie ujrzysz coś lub kogoś zupełnie na nowo. Co będzie potem? Być może zdecydujesz się odświeżyć tę relację. Lecz możliwe, że postanowisz nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki i wycofasz się na dobre. Podejmując decyzję kieruj się intuicją… ale tylko jeśli używasz jej na co dzień! Inaczej Twój zdrowy rozsądek może być w szoku. ;) 

Och… Chciałabym zacząć wszystko od nowa…

Nic straconego, to może zdarzyć się już w tym tygodniu! Choć Gwiazdy uprzedzają, że nie są w stanie posłać Ci czarodziejskiej różdżki to jednak szepcą na ucho, że możesz postarać się wystrugać ją sama. A jeśli szkoda Ci czasu na magiczne sposoby możesz po prostu spojrzeć na każdą starą i męczącą Cię sytuację tak, jakbyś dopiero co zaczynała. Może nagle poczujesz, że wiesz co zrobić, aby było inaczej niż zawsze? Działaj! :*

CYTAT TYGODNIA

„Musimy uważnie zbadać własne duchowe nastawienie, zanim zaczniemy działać, tak abyśmy byli pewni, że kieruje nami miłość.”

CLARISSA PINKOLA ESTÉS

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?