Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu będziesz WYROZUMIAŁA. 

W zasadzie Gwiazdy mówiły coś o empatii lub współczuciu, ale wytłumaczyłam im, że w języku polskim te słowa niekoniecznie dobrze się kojarzą… Empatia brzmi nie najgorzej, ale współczucie… Na koniec lata?! Co one sobie myślą! Rozmawiałam z nimi chwilę dłużej i powiedziały wyraźnie – bez współczucia nie da rady. „Wszystkich, którzy mają z tym problem wyślij na kurs auto – współczucia. Sama robisz, więc wiesz dobrze, jakie efekty daje.” powiedziały, po czym życzyły nam wspaniałego tygodnia. :) Potwierdzam wszystko, ale na kurs absolutnie nie namawiam. Takie rzeczy trzeba poczuć samemu. :*

To nie dla mnie… Czy jest coś innego na ten tydzień? 

Oczywiście, nic na siłę. Gwiazdy potwierdzają, że pewnych granic nie należy przekraczać. I właśnie od GRANIC polecają rozpocząć przygodę z prawdziwą empatią… Podobno to para bliźniaków dwujajowych, które specjalizują się w pomocy osiągania szczytów człowieczeństwa. Nadal czujesz się nieswojo? Nic nie szkodzi, rozumiem… Ale to i tak nie ma znaczenia. W gruncie rzeczy wystarczy, że będziesz wyrozumiała sama dla siebie. :* Czujesz, jaką to ma moc?

CYTAT TYGODNIA

„Warto starać się dowiedzieć jak najwięcej na swój temat, ale tylko wtedy, gdy potrafimy być przy tym dla siebie dobrzy. Autentyczność polega nie tylko na zdobywaniu wiedzy i siły, ale też na akceptacji własnej słabości i wrażliwości.”

Brené Brown

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?