Horos-kop na nowy tydzień.

z Brak komentarzy

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

Czas na NOWE!

W tym tygodniu Nowy Rok rozkręca się na dobre, więc Gwiazdy nie mogły pominąć tego milczeniem i wskazać na nic innego jak na to, co nowe. Nowy Rok czyli nowe kalendarze, ale może też nowy rozkład dnia, nowe zobowiązania (siłownia i te sprawy?)… Być może nawet nowe znajomości (podobno na siłowni można też kogoś poznać ;) ). To wszystko jest możliwe i jeśli tylko wypisałaś sobie jakieś postanowienia noworoczne to Gwiazdy przesyłają ogrom mocy, który ma zasilić Twoją motywację!

Jeśli jednak czujesz, że to nowe wygląda jak stare, porzucone na początku zeszłego roku i masz wrażenie, że już niebawem skończy się jak zawsze, to pamiętaj o myśli przewodniej tego tygodnia… 

Czas na nowe!

Być może czas na nowe spojrzenie na stary problem? Jeśli siłownia nie kusi tak bardzo jak Twój przytulny fotel, to nie opieraj się więcej. Czas w nim usiąść z kartką i ołówkiem w ręce i zastanowić się, w czym tak naprawdę jest problem? Być może dowiesz się o sobie czegoś nowego? :* A od tego już tylko krok dzieli Cię od działania. Oczywiście w nowy sposób. Czy nie brzmi to ekscytująco? I jakoś tak, nowo? ;) 

CYTAT TYGODNIA

"Kiedy kobiety przestaną czuć się zagubione, gdy nie będą pytać innych, co powinny robić lub jak powinny żyć, wtedy w świecie nastaną wielkie zmiany."

Jamie Sams

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNĄ NIEDZIELĘ

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę, aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy?  PRZECZYTAJ TU  lub POSŁUCHAJ TU


 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?