Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu będziesz ODWAŻNA. 

Być może poczujesz taki przypływ odwagi, że zdecydujesz się stanąć twarzą w twarz ze swoim największym lękiem. Cokolwiek to jest – ciemny pokój po zgaszeniu światła, walka z nadprogramowymi kilogramami, wystąpienie publiczne czy rozmowa z szefem o podwyżce… To dobry tydzień, aby powiedzieć co czujesz i myślisz. Niewykluczone, że będą to dwie różne sprawy, dlatego lepiej przećwicz co powiesz na spokojnie w domu. ;)

Na samą myśl się boję…

Być może słyszałaś maksymę znaną z Internetów: Bój się i rób. Dwa lata temu wzięłam ją sobie do serca na poważnie i zastosowałam! Jaki był efekt? Na początku kilka kilogramów w dół, bo nie mogłam jeść ze strachu… Potem kilka kilogramów w górę, bo musiałam utulić się po wszystkim słodkimi babeczkami. Czy było warto? Och, było… Z perspektywy czasu nic nie wydaje się tak straszne jak było w momencie, gdy stoi się z tym twarzą w twarz i wydaje się straszne. ;) Przy okazji maksymę z internetów zmieniłam na własny użytek. Teraz brzmi: Bój się lub rób. Masz ochotę spróbować? To dobry tydzień na eksperymenty. W najgorszym wypadku wpadniesz w rozkoszne objęcia słodkich muffinów lub innych przysmaków. Może warto zaryzykować? ;) 

CYTAT TYGODNIA

„Rozumiem, że dary, takie jak odwaga, współczucie czy poczucie wspólnoty, mają wartość tylko wtedy, kiedy czyni się z nich użytek. I to codziennie.”

Brené Brown

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?