Horos-kop na nowy tydzień

z Brak komentarzy
najlepszy sposób aby przewidzieć swoją przyszłość to ją tworzyć

Witaj! Przygotowałam dla Ciebie horos-kop na ten tydzień.

Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. :*

W tym tygodniu ODPOCZNIESZ. 

To czas na leniuchowanie w domu. Nie musisz wcale wylegiwać się na sofie przez cały tydzień. Wszystkie dobrze wiemy, że jesień to czas, gdy wychodzi nowy katalog Ikea i czasem ma się ochotę tę sofę wymienić. ;) Spójrz na swój dom jak na pluszową twierdzę. Niech Cię otula dokładnie tak jak lubisz. Zadbaj o kolory, zwłaszcza jeśli słońce przebywa aktualnie za deszczowymi chmurami. Zbuduj sobie przytulną przystań na okres jesienno zimowy. Ciesz się deszczem paląc świece i pijąc ciepłą herbatę w miękkich kapciach. 

Chciałabym odpocząć, ale to niemożliwe… Mam tyle spraw na głowie!

Zapytałam Gwiazd czy mają alternatywne hasło dla tych z nas, które nie mają czasu odpoczywać. I wiesz co odpowiedziały? Sugerują, że należy koniecznie odpocząć po wakacjach. Choć przez chwilę. Najlepiej w domu. Albo we własnym wnętrzu. Do wyboru, do koloru. Jak zawsze. Wybór należy tylko do Ciebie. :*

CYTAT TYGODNIA

„Dom to trwały nastrój, czy też stan ducha, który pozwala doświadczać uczuć i przeżyć odrzucanych przez szarą rzeczywistość: zadziwienia, objawienia, spokoju, wolności od trosk, od ludzkich żądań i pretensji, od nieustannego zgiełku. Wszystkie te „domowe skarby” trzeba przechowywać i pielęgnować w psychice na późniejszy użytek w zewnętrznym świecie.”

CLARISSA PINKOLA ESTÉS

NOWY HOROSKOP JUŻ W KOLEJNY PONIEDZIAŁEK

Na szczęście nie musisz pamiętać, aby zaglądac tu regularnie!

Zapisz się na listę aby w każdą niedzielę wieczorem otrzymywać krótki i nizwykle energetyczny list motywacyjny z HOROS-KOPem. :)

ZAPISZ SIĘ

 

Zastanawiasz się dlaczego piszę horos-kopy? Przeczytaj TU :)

 

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Lubisz czytać listy?