Witaj, mam na imię Arabella.

Jestem postacią półfikcyjną, lecz który bloger nie jest? 

Zapraszam Cię do świata, w którym znajdziesz sporo emocjiCzytelniczki donoszą, że od kiedy czytają moje historie zaczęły nachodzić je głębsze refleksje. Niektóre twierdzą, że łączy nas tylko poczucie humoru. Przekonaj się sama czy to Twoja bajka.

KILKA ZDAŃ O MNIE.

Mieszkam w Monachium. Tęsknię za Dublinem. Córkę urodziłam na Górnym Śląsku. Pracowałam w korpo w Warszawie. Zakochałam się we Wrocławiu. Urodziłam się w Poznaniu, 1 kwietnia, 33 lata temu. 

Mam męża, który lubi być incognito, dlatego na potrzeby projektu nazywam go Dickiem O'Bakerem. 

 

Pięć prostych zasad Arabelli

#1 Jestem SZCZERA. Zawsze... chyba, że żartuję (patrz pkt. 3.)

     Jeśli nie, to niech mnie piorun strzeli.

#2  NIE OCENIAM. Nigdy.

     I nie chcę być oceniana.

#3  LUBIĘ ŻARTOWAĆ.

      Dla śmiechu, nie dla ośmieszania.

#4  Piszę TEKSTY DO CZYTANIA.

      Nie do skimowania.

#5  Piszę z MYŚLĄ (O TOBIE)

Bądźmy w kontakcie

Niezwykle cenię sobie kontakt indywidualny, dlatego zachęcam Cię do zapisania się na LISTĘ (tzw. newsletter).

Własnotręcznie pisany list będzie pojawiał się w Twojej skrzynce raz w tygodniu (plus minus, bo jak nie mam o czym, to nie piszę na siłę). 

Lubię pisać listy i dobrze mi to wychodzi. Praktykuję od 7 roku życia, kiedy moja najlepsza przyjaciółka przeprowadziła się do innej dzielnicy Poznania i jedyne co nam pozostało to pisanie do siebie listów (dawne czasy, kiedy komórki i internet nie śniły się jeszcze małym dziewczynkom). 

Piszę listy od serca i z głową. ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ TUTAJ i przekonaj się sama. 😉 

 

 

Nie przepadam za zgiełkiem, który panuje w social mediach, ale z Tobą będzie mi raźniej. 

Odkąd udało mi się skończyć z Facebookiem (bo to dziadostwo uzależnia), rzadko tam bywam. Dla Ciebie robię wyjątek, więc jak chcesz to wskakuj TUTAJ. Lepszy rydz niż nic.

Ostatnio bywam też na Instagramie. Częściej podglądam niż zamieszczam zdjęcia, ale w najbliżyszm czasie może się to zmienić. Dlatego możesz mnie już obserwować TUTAJ

Mam też konto na Google Plus. Nie jestem pewna, czy można to jeszcze nazywać social mediami... W każdym razie jest tam cicho i spokojnie, więc jak lubisz kameralną atmosferę to zapraszam TUTAJ

Popularne kategorie na blogu

Z drugiej strony...

Nie dość, że jestem blogerką, to jestem także podcasterką. 😉  Z Małgorzatą Pawlińską współtworzę AUDYCJĘ - W Związku Z Życiem. Autentyczne rozmowy (dla) Kobiet, która cieszy się coraz większą popularnością.

Poruszamy w niej tematy związane z psychologią i samorozwojem. Staram się wnieść do naszych rozmów dużo pytań oraz sporą dawkę poczucia humoru. Małgosia, która jest coachem mówi  o tym, na czym zna się najlepiej (a jest w tym naprawdę dobra). Czasami zamieniamy się rolami i wtedy robi się naprawdę śmiesznie... Jedno jest pewne - rozmawiamy szczerze, od serca, wgłębiając się w tematy, które nas na co dzień poruszają, jak przystało na dwie przyjaciółki. Brzmi interesująco? POSŁUCHAJ>>>