PEŁNA ANALIZA NUMEROLOGICZNA

to opowieść o Tobie i Twoim życiu

TWOJE POTENCJAŁY

Twoja data urodzenia oraz wszystkie imiona i nazwiska, których aktualnie używasz tworzą mapę Twoich potencjałów. Na ich podstawie tworzę opowieść o Tobie - tym jak widzą Ciebie inni, jak Ty widzisz siebie oraz jaką masz liczbę celu. Jak to wszystko łączy się z Twoją drogą życia? Ta opowieść pomoże Ci spojrzeć na siebie poprzez numerologiczne metafory.

TWOJE ŻYCIE

Kryształ życia, wyłania się z daty urodzenia. Kryształ jest stały i zawsze informuje o motywach przewodnich, które pojawiają się na różnych etapach Twojego życia. Poznanie kryształu da Ci wiedzę o lekcjach do przepracowania i szansach, które naprawdę warto wykorzystać.

KLUCZOWE LEKCJE

Nazywane także lekcjami karmicznymi. Jeśli pojawiają się w portrecie możesz być pewna, że w Twoim życiu będą powracające motywy, podczas których będziesz potrzebowała złamać stare schematy postępowań i nauczyć się działać w inny sposób.

Pełna analiza to pakiet, który pozwoli nam zagłębić się w opowieść o Tobie oraz Twoim życiu. Opowieść na żywo, podczas spotkania online. To także idealny format, aby nie tylko poznać swój portret, ale porozmawiać o lekcjach do przepracowania i motywach, które pojawiają się w Twoim życiu. To spotkanie to czas dla Ciebie, a po nim otrzymasz pdf z kluczowymi informacjami na swój temat.

Cena spotkania: 149 euro

Zapytaj o termin

Nagranie audio, w którym opowiem Ci jak widzą Ciebie inni, jak Ty widzisz siebie oraz jaki jest Twój życiowy cel. Jak to wpisuje się w Twoją główną liczbę, która ma ogromny wpływ na to jak kształtują się Twoje potencjały. To personalizowana opowieść o Tobie i Twoich liczbach. Idealna na początek przygody numerologigicznej.

Cena nagrania: 59 euro

Zapytaj o termin

Nagranie audio, w którym opowiem Ci jo Twoim życiu. Kryształ życia daje niezwykle cenną wiedzę o ważnych wydarzeniach, motywach przewodnich, które pojawią się w różnych etapach życia. Połączony z wiedzą o sobie daje niezwykle precyzyjną mapę działania. Dlatego nagranie audio o Twoim życiu jest dostępne tylko dla osób, które kupiły wcześniej nagranie "O TOBIE".

Cena nagrania: 89 euro

Zapytaj o szczegóły

ZAREZERWUJ TERMIN

Wyślij wiadomość, a podam Ci dostępne terminy oraz informację o procesie rezerwacji.

To informacje kontaktowe, nie do analizy.
Napisz w temacie jaką usługę chcesz wykupić.

1

SERCE WŁOŻONE W KAŻDĄ ANALIZĘ

>99

WYKONANYCH PORTRETÓW

DZIESIĄTKI

WASZYCH EMOCJI

9

NUMEROLOGICZNYCH ŚCIEŻEK