MASZ OCHOTĘ POZNAĆ OPOWIEŚĆ O TWOJEJ ŚCIEŻCE ŻYCIA W MOJEJ INTERPRETACJI?

Portret numerologiczny cz. 2. to idealny wybór, jeśli chcesz poznać pasjonującą opowieść o swoim życiu, kluczowych szansach i potencjalnych możliwościach, które warto wykorzystać w odpowiednim czasie.

  • Otrzymasz ode mnie nagranie w formie audio, które możesz pobrać i odsłuchiwać wiele razy.
  • W nagraniu opowiem o Twoim krysztale życia. To fascynująca podróż w której zaczynam od opowieści o ogólnym klimacie każdego etapu Twojego życia, a potem wchodzę w bardziej szczegółowe informacje o konkretnych, przełomowych momentach.
  • Opowieść o krysztale życia to także opowieść o konkretnych szansach, które pojawiają się w życiu w odpowiednim momencie. Moja opowieść to snucie potencjalnych scenariuszy, na bazie numerologicznych metafor oraz konkretne daty, w których warto wyptrywać szans.
  • A także lekcji! Kryształ życia wyznacza także obszary, w których mogą pojawić się życiowe lekcje i wyzwania. Opowiem o tym, jak potencjalnie mogą się one pojawić w Twoim życiu.
  • To opowieści w których korzystam z numerologicznej wiedzy i posługuję się numerologicznym językiem. Mają na celu rozbudzić Twoją ciekawość i zachęcić Cię do poszukiwania konkretnych wydarzeń w Twoim życiu, które możesz dostrzec i nazwać w nowy sposób, aby pewniej podejmować decyzje i wykorzystywać szanse.
  • To usługa idealna dla osób, które poznały już 1-szą część portretu numerologicznego i opowieść o sobie mogą dopełnić poznając kryształ życia.
  • Jeśli jednak z jakiegoś powodu czujesz, że możesz wybrać tylko jedną usługę, a przyciąga Cię właśnie opowieść o Twoim życiu - zdecyduj się na nią! To ogromna dawka konkretnych informacji i inspiracji, która będzie ciekawym punktem startowym.
  • Kupując tę usługę otrzymasz nie tylko moją opowieść, ale także dokładną informację ze swoimi liczbami, na bazie której możesz pracować później sama.
  • Wyślę Ci też krótki email z liczbami Twojego kryształu życia i indywidualnym podsumowaniem.
  • Każdą opowieść tworzę osobiście, indywidualnie analizując Twoje liczby. Korzystam z unikalnego doświadczenia zbieranego przez kilka lat i wiedzy.

W tym nagraniu usłyszysz pełną pasji opowieść o swoim życiu! Wierzę, że pomoże Ci ona spojrzeć na różne wydarzenia w nowy, pełen zaciekawienia sposób.

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby usłyszeć numerologiczną opowieść o swoim życiu, szansach i lekcjach, które warto zauważać i nazwać... to koniecznie do mnie napisz.

Możesz od razu zarezerwować termin, albo zapytać o szczegóły związane z tą usługą.

JAKIE LICZBY NUMEROLOGICZNE POZNASZ

Liczbę główną, kryształ życia, białe i ciemne szczyty oraz liczbę wcielenia.

CENA

69 euro

FORMAT

NAGRANIE audio + MAIL z krótkim podsumowaniem

CZAS TRWANIA

od 40 min do 1 godziny

KAŻDĄ USŁUGĘ WYKONUJĘ INDYWIDUALNIE

Dokładam wszelkich starań, aby moje usługi były na najwyższym poziomie. Szczegóły związane z każdym zamówieniem ustalamy indywidualnie i mailowo. W każdym miesiącu wykonuję ograniczoną liczbę nagrań, a termin realizacji zamówienia podam Ci przed wykonaniem płatności.

ZAREZERWUJ TERMIN

Wyślij wiadomość, a podam Ci dostępne terminy oraz informację o procesie rezerwacji.

To informacje kontaktowe, nie do analizy.
Napisz w temacie jaką usługę chcesz wykupić.

Ze względu na limitowaną liczbę terminów w kolejnych miesiącach będę wysyłać informacje o nowych terminach w newsleterze.

Zapisz się, aby otrzymać informację o nowych terminach jako pierwsza!