MASZ OCHOTĘ POZNAĆ SWOJE SUPERMOCE I BLOKADY W MOJEJ OPOWIEŚCI?

Portret numerologiczny cz. 1. to idealny wybór, jeśli chcesz poznać pasjonującą opowieść o sobie i swoim potencjale.

  • Otrzymasz ode mnie nagranie w formie audio, które możesz pobrać i odsłuchiwać wiele razy.
  • Opowiem o Twoich supermocach i zasobach oraz o potencjalnych blokadach. Tych, które są głęboko zakorzenione w Tobie oraz tych, które mogą widzieć w Tobie inni.
  • Usłyszysz także opowieść o tym jak numerologia widzi Twój życiowy cel i jak potencjalnie możesz to wykorzystać na codzień.
  • Choć nie mamy możliwości się spotkać i porozmawiać na żywo, wiem ta usługa daje ogrom informacji i wielką dawkę inspiracji. Pomaga zachwycić się własnym potencjałem i nazwać swoje supermoce i blokady w nowy, mniej standardowy sposób. To rozbudza wyobraźnię, pomaga spojrzeć kreatywnie na dotychczasowe blokady i zacząć działać w nowy sposób. Wiem, że te opowieści to dopiero początek fascynującej przygody!
  • To usługa idealna na początek. Otrzymujesz nie tylko moją opowieść, ale także dokładną informację o swoich liczbach, na bazie której możesz pracować później sama.
  • W nagraniu usłyszysz też 3 personalizowane lekcje do pracy ze swoimi liczbami.
  • Wyślę Ci też krótki email z Twoimi liczbami i indywidualnym podsumowaniem.
  • To idealny wybór jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pozwolić sobie na pełną analizę i spotkanie lub w najbliższym czasie nie mam wolnych terminów, a Ty chcesz poznać swoją opowieść już teraz.
  • Każdą opowieść tworzę osobiście, indywidualnie analizując liczby z daty urodzenia. Korzystam z wiedzy oraz doświadczenia zbieranego przez ostatnie kilka lat.

W tym nagraniu usłyszysz pełną pasji opowieść o sobie, która pomoże Ci spojrzeć na siebie w nowy, pełen zaciekawienia sposób.

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby usłyszeć numerologiczną opowieść o sobie, o tym jak widzą Cię inni oraz o swoich życiowych celach, to koniecznie do mnie napisz.

Możesz od razu zarezerwować termin, albo zapytać o szczegóły związane z tą usługą.

DANE POTRZEBNE DO WYKONANIA ANALIZY

Twoja data urodzenia i wszystkie imiona (także z bierzmowiania itp.) i nazwiska.

JAKIE LICZBY NUMEROLOGICZNE POZNASZ

Liczbę główną, liczbę wnętrza, liczbę zewnętrzną, liczbę celu.

CENA

69 euro

FORMAT

NAGRANIE audio + MAIL z krótkim podsumowaniem

CZAS TRWANIA

od 40 min do 1 godziny

KAŻDĄ USŁUGĘ WYKONUJĘ INDYWIDUALNIE

Dokładam wszelkich starań, aby moje usługi były na najwyższym poziomie. Szczegóły związane z każdym zamówieniem ustalamy indywidualnie i mailowo. W każdym miesiącu wykonuję ograniczoną liczbę nagrań, a termin realizacji zamówienia podam Ci przed wykonaniem płatności.

ZAREZERWUJ TERMIN

Wyślij wiadomość, a podam Ci dostępne terminy oraz informację o procesie rezerwacji.

To informacje kontaktowe, nie do analizy.
Napisz w temacie jaką usługę chcesz wykupić.

Ze względu na limitowaną liczbę terminów w kolejnych miesiącach będę wysyłać informacje o nowych terminach w newsleterze.

Zapisz się, aby otrzymać informację o nowych terminach jako pierwsza!