DZIĘKI ANALIZIE NUMEROLOGICZNEJ POZNASZ SIEBIE

TWOJE POTENCJAŁY

Twoja data urodzenia oraz wszystkie imiona i nazwiska, których aktualnie używasz tworzą mapę Twoich potencjałów. Na ich podstawie wyłania się unikalna i wyjątkowa opowieść.

To opowieść o Tobie. O tym jak widzą Ciebie inni, a jak Ty widzisz siebie. Jaki cel (często bardzo nieświadomie) realizujesz w życiu.

Ta opowieść zainspiruje Cię do nazwania tego, co potrzebujesz w sobie nazwać i do realizacji tego, co chcesz zrealizować.

TWOJE ŻYCIE

Jakości, które wyznaczają etapy Twojego życia.

Przyglądam się Twojemu kryształowi życia, który jest zawsze stały, bo wyznaczany na podstawie daty urodzenia. Tworzę dzięki niemu opowieść o motywach przewodnich w dzieciństwie, dorosłości i okresie, w którym zbierzesz to, co sobie wypracowałaś.

Poznanie kryształu życia pomoże Ci zdobyć unikalną wiedzę o lekcjach do przepracowania i szansach, które naprawdę warto wykorzystać.

KLUCZOWE LEKCJE

Lekcje karmiczne. Jeśli pojawiają się w portrecie możesz być pewna, że w Twoim życiu będą powracające motywy, podczas których będziesz potrzebowała złamać stare schematy postępowań i nauczyć się działać w inny sposób.

Karmę można przepracować, a przeszkody łatwiej jest pokonywać, jeśli wie się, że należą do schematów, które i tak będą wracały jak bumerang. Albo i nie. Ich świadomość, to pierwszy krok do zatrzymania błędnego koła.

PEŁNA ANALIZA CZYLI SPOTKANIE ONLINE

To idealny wybór, jeśli chcesz poznać swój cały portret numerologiczny oraz porozmawiać o lekcjach do przepracowania i motywach, które pojawiają się w Twoim życiu.

Dwie wyjątkowe godziny - to spotkanie to czas dla Ciebie. Podczas niego omawiam wszystko - Twój portret, kryształ życia, a także liczby karmiczne (jeśli występują w portrecie). Otrzymujesz pełen pakiet informacji o sobie i swoim życiu oraz nagranie spotkania i PDF z kluczowymi informacjami do dalszej pracy własnej.

To prawdziwa oferta VIP.

Cena spotkania: 169 euro

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

POTRET CZ. 1. TO OPOWIEŚĆ O TOBIE

To idealny wybór, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz zdecydować się na pełną analizę i spotkanie (albo nie było wolnych terminów, a nie chcesz długo czekać).

Otrzymasz nagranie audio, w którym opowiem jak widzą Ciebie inni, jak Ty widzisz siebie oraz jaki jest Twój życiowy cel. Jak to wpisuje się w Twoją główną liczbę, która ma ogromny wpływ na to jak kształtują się Twoje potencjały.

To świetny wybór, jeśli jak najszybciej chcesz zacząć swoją przygodę z numerologicznymi opowieściami.

Cena nagrania: 69 euro

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

POTRET CZ. 2. TO OPOWIEŚĆ O TWOIM ŻYCIU 

Idealny wybór, jeśli kupiłaś już cz. 1, ale jeśli z jakiegoś powodu możesz w tym momencie poznać tylko swój kryształ życia, to też dobry wybór.

Otrzymasz nagranie audio, w którym opowiem  Ci o ważnych wydarzeniach i motywach przewodnich, które pojawią się na różnych etapach Twojego życia. Poznasz ważne momenty, potencjalne szanse i lekcje, które naprawdę warto przepracować w odpowiednich momentach. To świetna mapa, która pomoże Ci działać w zgodzie ze sobą i swoimi liczbami!

Cena nagrania: 69 euro

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Ze względu na limitowaną liczbę terminów w kolejnych miesiącach będę wysyłać informacje o nowych terminach w newsleterze.

Zapisz się, aby otrzymać informację o nowych terminach jako pierwsza!

ANALIZY NUMEROLOGICZNE WYKONUJĘ W FORMIE SPOTKANIA ONLINE LUB NAGRANIA.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.