Czym jest dla mnie numerologia?

Traktuję numerologię jako język opowieści o potencjałach i blokadach. Bardziej metaforyczny, niż zbadany. Doskonale znam jej moc i ograniczenia. Uważam, że tylko pamiętając o tych granicach, można skorzystać z numerologicznej wiedzy.

Wierzę, że potrzebujemy opowieści o naszym życiu i możliwościach, bo dzięki nim jest nam łatwiej otworzyć się oraz zobaczyć siebie w nowym, fascynującym świetle. Pomagają też oświetlić pewne miejsca w nas samych, które na codzień przejawiają się w powtarzających sytuacjach.

Chętnie opowiem Ci o Twoim życiu językiem numerologii. Zajrzyj na stronę oferty i dowiedz się, jak mogę Ci pomóc.

Wszystko zaczęło się przez przypadek.

Najpierw był mój własny portret numerologiczny zrobiony przez przyjaciółkę. Zadziwiająco trafny i niesamowicie podobny w swoim przekazie do wyników “testu Gallupa”.

Pięć lat temu, z ciekawości zaczęłam poznawać znaczenie liczb i szczegóły analizy numerologicznej. Zaczęłam od robienia krótkich analiz numerologicznych znajomym z korporacji. Okazało się, że większość osób w to “nie wierzy”, ale jednocześnie ma ochotę się o sobie czegoś dowiedzieć.

Już podczas krótkich opowieści na tzw. “coffee breakach” widziałam jak ludzie zmieniają się ze sceptyków w otwartych, i to nie tylko na numerologiczne opowieści, ale przede wszystkim na siebie, swój potencjał i własne możliwości.

Doświadczyłam jak subtelną moc mogą mieć numerologiczne analizy, dlatego się tym zajmuję.

Bądźmy w kontakcie

Chętnie prześlę Ci krótki PDF, dzięki któremu dowiesz się, jaka liczba główna najlepiej Cię opisuje i co to oznacza. Jeśli masz ochotę zapisz się na listę, abym mogła Ci go wysłać. Dzięki temu będziemy w kontakcie. Będziesz otrzymywać ode mnie powiadomienia o nowej wiedzy, która ukaże się w formie wpisów blogowych lub odcinków podcastu, a także informacje o dostępnych terminach na indywidualne portrety numerologiczne.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ

MOJE ZASADY

Dokładam wszelkich starań, aby dzielić się wiedzą numerologiczną. Jednak zawsze zalecam, aby opowieści brać pod uwagę i własny rozsądek. Nikt poza Tobą nie ma monopolu na wiedzę o samej_ym sobie. Język numerologii pomaga przyjrzeć się własnym zasobom i brakom oraz życiowej historii w inny, bardziej metaforyczny sposób. W przypadku problemów życiowych zawsze zalecam także konsultacje z odpowiednio wykwalifikowanymi specjalistami. Moje opowieści mają dodawać Ci mocy, jednak pamiętaj, że są to opowieści. To Ty decydujesz i kreujesz swoje życie na codzień i podejmujesz decyzje za samą_ego siebie.