ARABELLA O'BAKER

NUMEROLOG INNA NIŻ WSZYSTKIE

Moje supermoce?

Zdecydowanie opowiadanie pełnych pasji historii i kreatywność. To wszystko łączę będąc numerolożką. Choć moje życie zawodowe przez większość czasu toczyło się w dużych korporacjach, to tak naprawdę liczby polubiłam dopiero gdy poznałam numerologię. Nabrały duszy i zaczęły przemawiać ludzkim językiem, a nie tylko wyglądać jak zastępy niewiele znaczących mrówek stojących w kolumnach w excelu (w którym niewiadomo dlaczego zawsze "udawało" mi się coś namieszać).

Numerologia fascynuje mnie od kilku lat.

Nie jestem typową numerolożką, bo zawsze jak mantrę powtarzam, że jest to narzędzie piękne, ale ma swoje bardzo konkretne ograniczenia. Numerologię traktuję jako język metafor i opowieści. Jeszcze pracując w korporacji odkryłam jak wielką moc mają numerologiczne opowieści. Pomagają nazwać i odkryć swoje supermoce, a także zmienić narrację na temat własnego życia. To bardzo często mocny początek do wielu uwalniających zmian!

Poza numerologią zajmuję się także pisaniem i tworzeniem podkastów.

Snucie opowieści mam we krwi. Obecnie mieszkam w Irlandii i mój autorski podkast "Ale numer" nagrywam dla Was znad morza. Kiedy nie zachwycam się kryształami życia zazwyczaj czytam dobre książki albo robię na drutach miękkie kolorowe swetry i czapki. Kocham wiersze Miłosza, który szukał prawdy o ludzkiej egzystencji, a jednocześnie fascynuje mnie świat sióstr Kardashian-Jenner, które za fasadą infantylnych kobietek skrywają tak naprawdę mocne biznes matrony (i zapewne wiele innych sekretów). Lubię sięgać do wielu źródeł i łączyć na pozór niepasujące do siebie światy. To wszystko ma swoje odzwierciedlenie w moich numerologicznych opowieściach.

A tak czysto numerologicznie?

Jestem mocną numerologiczną jedynką, z silnym rysem piątki, która dobrze zna smak numerologicznej czwórki. W swoim portrecie mam dużo "twardych" wibracji, ale w moim otoczeniu jest sporo osób z łagodzącą to energią numerologicznej trójki, szóstki i dziewiątki. Niewątpliwie moją jedynkową obsesję na punkcie szczerości mocno testuje każda bliska mi siódemka.

MOJE WARTOŚCI

WIEDZA, ZACHWYT I DOŚWIADCZENIE

Każdy portret numerologiczny to dla mnie opowieść o potencjałach, możliwościach i lekcjach.

W każdym krysztale życia widzę prawdziwą osobę i podróż jaką może przebyć na wiele różnych sposobów.

Patrząc na unikalne liczby osoby, której portret mam przyjemność wykonywać, tworzę opowieść na podstawie numerologicznej wiedzy i doświadczenia, które zdobyłam na przestrzeni ostatnich kilku lat. Wykonałam dziesiątki portretów numerologicznych.

Emocje, które pojawiają się podczas analiz są unikalne. Każdy wychodzi z takiego spotkania z czymś, co z nim zostaje na dłużej. A mnie zostawia często nie tylko z podziękowaniem, ale także zdaniem: "To niesamowite, ale tak właśnie jest!"

ZDROWY ROZSĄDEK

Numerologia nie ma nic wspólnego z nauką. Przyznam, że mi to przeszkadzało. Pomimo naturalnych skłonności do prostych zachwytów muszę czuć stabilny grunt pod nogami.

Przez długi czas nie wiedziałam jak połączyć te dwie potrzeby. Uznałam, że skleję je tym, w czym czuję się najlepiej czyli całkowitą szczerością.

Z jednej strony nikt nie wie jak to działa, a z drugiej nie spotkałam jeszcze osoby, która nie poczułaby prawdziwych emocji po poznaniu swojego portretu. Te emocje to prawdziwa magia.

Dlatego traktuję numerologię jako język metafor i opowieści. I zawsze zaznaczam, że każda interpretacja ma swoje ramy. Ramy własnego doświadczenia i zdrowego rozsądku.

MAGIA DOBREJ ZABAWY

Wszystko to łączy dobra zabawa!

To prawdziwa esencja mojego podejścia do numerologii.

Wierzę, że autentyczna ekscytacja i szukanie potencjałów są kluczowe w odkrywaniu prawdy o sobie i świecie.

Numerologia to dla mnie przyjemność i pasja.

Pasja do opowiadania fantastycznych historii, które warto realizować. Tych historii możesz posłuchać w podkaście albo podczas indywidualnej analizy numerologicznej, których tworzenie sprawia mi ogromną radość.

MOJE ZASADY

Ramy i ograniczenia magii

Zawsze zaznaczam, że numerologia nie jest oparta na nauce i należy ją w ten sposób traktować.

W swojej pracy traktuję numerologię jako narzędzie i język metafor, którym można tworzyć wspaniałe opowieści.

Uczę się od najlepszych, zbieram informacje, układam w logiczne systemy, a potem sprawdzam z portretami prawdziwych osób. Zanim stworzyłam tę stronę wykonałam dziesiątki portretów osób, które znam. Łączę numerologiczne archetypy z książek z obrazami prawdziwych ludzi. W ten sposób moje opowieści dotykają sedna i są o prawdziwych ludziach.

Twoje życie i Twoja moc

Zawsze powtarzam, że portret numerologiczny i archetypy mają swoją moc, ale to Ty musisz zbadać, które interpretacje mają dla Ciebie sens i stają się źródłem Twojej mocy.

Numerologia to narzędzie bardzo ogólne i choć dobrze wykonany portret numerologiczny zazwyczaj oddaje cechy osoby i opisuje jej życie, to jednak należy go traktować jako opowieść, a nie wyrocznię. Dlatego nigdy nie opowiadam w swoich analizach o potencjalnych chorobach czy nieszczęściach. Moim głównym celem jest inspirować i pokazać Twoje możliwości w nowym świetle. Ale zawsze zachęcam, abyś sprawdzała opowieści z sobą, z tym co czujesz.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ

Tworzę personalizowane opowieści aby inspirować do nowych interpretacji starych schematów.

"ALE NUMER"
Podcast o numerologii, który pokochasz.

Ogromna dawka numerologicznej teorii oraz pasjonujące przykłady z życia prawdziwych gwiazd jak choćby siostry Kardashian...
Posłuchaj koniecznie! I nie zapomnij dodać paru gwiazdek recenzji, jeśli Ci się spodoba.

Ale numer! Podkast o numerologii