Numerologiczna 8

z Brak komentarzy

Numerologiczna 8 to najmocniejsza ze wszystkich numerologicznych liczb. To archetyp gwiazdy i osoby sukcesu. Nie trudno znaleźć przykłady znanych osób z 8 w portrecie numerologicznym, bo jest to liczba, która z sukcesem się bardzo mocno łączy.

Ale oczywiście, nawet rozmawiając o numerologii trzeba przyjąć odrobinę realizmu i powiedzieć wprost - jakie życie, taki sukces. Nie każda 8 będzie miała karierę na miarę Harry’ego Styles’a (który mocną ósemkę w swoim portrecie ma), czy zdobędzie fortunę na miarę Kyle Jenner. Jednak każda 8 w portrecie daje ogromny potencjał. Jest to także liczba związana z władzą. Co ważne w połączeniu z tą władzą uczy się nie tylko zaszczytów, ale także odpowiedzialności. W tym artykule przeczytasz o mocnych i ciemnych stronach numerologicznej 8, a także dowiesz się co oznacza numerologiczna 8. Koniecznie posłuchaj także odcinka podkastu, w którym opowiadam też o znanych numerologicznych 8. Jak możesz się domyślić - jest to plejada wielkich gwiazd!

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka!

NUMEROLOGICZNA 8 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Siła i moc

Numerologiczna 8 to siła, energia, bojowość, pewność siebie i zrównoważenie. Mocne numerologiczne 8 mają silną osobowość oraz zdecydowany charakter. Są bardzo aktywne - fizycznie i umysłowo.

Odwaga i zimna krew

Numerologiczne 8 bywają zuchwałe. Odważają się na to czym inni nie są w stanie marzyć, a być może nawet o czym nie mają czasem odwagi pomyśleć. Nie boją się ryzyka dzięki czemu bardzo często osiągają swoje cele. Cechuje je ogromny hart ducha. Świetnie sprawdzają się w sytuacjach niebezpiecznych. Nie są lękliwe, zachowują zimną krew w ekstremalnych sytuacjach. Potrafią zmienić chaos w porządek i zapobiec katastrofom. Dzięki swojej ogromnej sile potrafią wiele wytrzymać i zazwyczaj panują nad swoimi emocjami. Ale sprowokowane potrafią wybuchać z ogromną mocną i gwałtownością.

Wytrwałość i pracowitość

Numerologiczne 8 bywają bardzo wytrwałe, często uparte w działaniu, zdyscyplinowane. Potrafią się skoncentrować na działaniu, na swojej pracy, na celu. Dla mocnych 8 nie ma przeszkód nie do pokonania. Problemy są dla nich wyzwaniami, które nakręcają je do działania. Działają z pasją, zaangażowaniem, determinacją. Są skuteczne, sprytne, nieugięte w dążeniach, gotowe aby walczyć, zapracować na swoje zwycięstwo.

Logika

Numerologiczna 8 ufają sobie, decyzje podejmuje po konkretnej analizie wszystkich za i przeciw. Myśli w sposób praktyczny, konstruktywny. Cechuje ją zdrowy rozsądek. Widzi sprawy takie jakie są. Nie oszukuje samej siebie i nie pozwalają innym na to.

Urodzeni przywódcy

Numerologiczne 8 znają się na ludziach i potrafią przekonywać do swoich racji, dlatego często są to osoby poważane i wpływowe. W naturalny sposób emanują autorytetem. Potrafią być szczere, uczciwe, nawet prostolinijne. Niezależne. Nienawidzą kłamstwa, intryg, hipokryzji. Można im zaufać. Nie boją się brać na siebie odpowiedzialności. Potrafią podejmować decyzje. Dobrze się w tym czują. Często są urodzonymi przywódcami. Numerologiczna 8 ma ogromny potencjał organizatorski. 8 uwielbiają kierować, rozkazywać. Mają do tego dar, więc w pozytywnej realizacji tej wibracji ich podwładni czują się pod ich skrzydłami bardzo dobrze. Zwłaszcza jeśli mają ogromne poczucie sprawiedliwości i etyki. Oraz ogromny szacunek dla ideałów takich jak honor, godność. Starają się zachowywać bezstronnie i uczciwie.

NUMEROLOGICZNA 8 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Ambicja

Numerologiczna 8 to ogromna ambicja. W negatywnym aspekcie jej nadmiar może doprowadzić do porażek. Paradoksalnie małe sukcesy niedostrzegane mogą kumulować się w wielką katastrofę. Ich porażki mogą wynikać z przeceniania siebie i swoich możliwości, nieumiejętności przyznania się do błędów. Cieniem tej wibracji może być też chciwość. Obsesja, aby zdobywać więcej doprowadza do życia w poczuciu frustracji i ciągłego braku satysfakcji. W połączeniu z obsesyjną pracą mogą swój sukces zamienić w porażkę, nie potrafiąc się zatrzymać i napędzając paliwem poczucia braku.

Radykalizm

W negatywnej realizacji tej mocnej wibracji numerologiczne 8 miewają radykalne, konkretne poglądy i nie uznają kompromisów. Albo czarne, albo białe, albo wszystko, albo nic. Ich wielka wiara, zapał i zaangażowanie mogą przerodzić się w fanatyzm, a ich upór w ślepą zawziętość i przesłonić im logiczne, racjonalne podejmowanie decyzji.

Przywiązanie do splendoru

Numerologiczne 8 mogą mieć skłonność do nadmiernego przywiązania do pieniędzy, pozycji społecznej i wszelkich dóbr materialnych.

Wymagające

Numerologiczne 8 mogą być zbyt wymagające, autorytarne, oczekując od innych aby z taką samą mocną, zapałem i zaangażowaniem wykonywały wszystko i zapominając o tym, że nie każdy urodził się jako numerologiczna 8.

Interesowność

Numerologiczne 8 szukają towarzystwa ludzi podobnych do siebie. Kochają otaczać się ludźmi z osiągnięciami. Podziwiają sukcesy u innych, gardzą słabością, nijakością, przeciętnością. Potrafią być wielkoduszni i mili, ale często dla osób, które cenią czy lubią. Innym wibracją mogą z tego powodu wydawać się interesowne. Mogą być uważane za szorstkie i nieprzyjemne, i tak faktycznie potrafią zachować wobec osób, które nie spełniają ich standardów.

Agresja i impulsywność

Jeśli numerologiczna 8 nie potrafi nad sobą panować, w negatywnym aspekcie staje się agresywna i impulsywna. 8 w numerologii ma tendencje do objawiania się w skrajnościach, czyli może być to osoba albo ekstremalnie opanowana, albo niezwykle wybuchowa.

Negatywna realizacja potencjału numerologicznej 8

W negatywnym aspekcie tej wibracji możemy mieć do czynienia z egoizmem, złośliwością, nadmierną nieufnością, chciwością, okrucieństwem i mściwością. 8 w numerologii może także oznaczać jakość sięgania trupach do celu.

Ekstremalnie słaba

Numerologiczna 8 to wibracja ekstremów, także możemy spotkać 8 będące zupełną odwrotnością tych cech, o których pisałam w potencjałach. Będzie to osoba pozbawiona swojej mocy i sprawczości, która jest z tego powodu nieszczęśliwa i ma poczucie przegranej.

Numerologiczna 8

Numerologiczna 8 to niezwykle mocna i silna wibracja, dzięki której można osiągnąć każdy wyznaczony cel. Będzie tu praca, wytrwałość, dążenie do perfekcji i nagroda w postaci osiągnięć i sukcesów. Ale jest tu też cień ekstremów, ambicji i przeszacowania. Numerologiczne 8 doskonale znają i czują swoją moc. Jeśli zadbają o to, aby ją dobrze ukierunkować i wykorzystać na tym korzystają wszyscy.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 8

1. Praca nad ujarzmieniem temperamentu

Co Cię wspiera w osiąganiu prawdziwych, satysfakcjonujących sukcesów, a co Ci w nich przeszkadza?

2. Ambicja

Kiedy Ci pomaga i czy są momenty, kiedy Ci przeszkadza?

3. Przywiązanie do materialnych dóbr i wygód.

Czy ono w czymś Ci nie przeszkadza?

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!