Numerologiczna 9

z Brak komentarzy

Archetyp numerologicznej 9 mówi o dojrzałości duchowej i zrozumieniu, że tak naprawdę w życiu chodzi o prawdziwą miłość. To ona otwiera nas na prawdziwe istnienie. 9 mają w sobie dojrzałość i zasoby, aby walczyć o sprawiedliwość społeczną. Potrzebują zadbać o siebie, bo charakteryzuje je także wrażliwość. To wibracja bardzo charakterystyczna, ale nie da się tej jakości opisać w jednym zdaniu. Żeby dobrze ją zrozumieć trzeba ją także poczuć.

W tym artykule postaram się przybliżyć jak najlepiej unikaną, wyjątkową, niezwykle delikatną, a jednocześnie bardzo mocną jakość numerologicznej 9. W numerologii czasem mówi się, że jest to "zmęczona wibracja", ponieważ jest to ostatnia liczba numerologiczna. Z tego artykułu poznasz mocne strony i cienie tej wibracji, a także dowiesz się co oznacza numerologiczna 9. Koniecznie posłuchaj także odcinka podkastu, w którym podaję przykładny znanych osób z numerologiczną 9 w portrecie. Te przykłady być może Cię zaskoczą, ale pokażą też różne odsłony i realizacje tego potencjału.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka!

NUMEROLOGICZNA 9 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Intuicja (prawie) doskonała

Numerologiczne 9 mają ogromną intuicję i naturalną lekkość do przewidywania tego, co ma się zdarzyć. Z łatwością przychodzi im czytanie innych osób. W skrajnych przypadkach może występować zdolność do jasnowidzenia, przewidywania przyszłości. Podobną jakość ma także numerologiczna 7, jednak 9 ma tę intuicję na wyższym, jaśniejszym poziomie. Jest dla niej jeszcze bardziej naturalna.

Wrażliwość

Numerologiczna 9 to wrażliwość w wielu odcieniach. 9 mają również ogromny dar obserwacji. Łatwo chłoną wszelkie niuanse i detale. Wychwytują różne subtelności, także w zachowaniu innych osób. W pozytywnej realizacji tej wibracji dziewiątki otaczają innych aurą, w której te osoby czują, że rosną, rozkwitają, realizują się. Dziewiątka widzi innych i inni to czują.

Duchowość

Wrażliwość i głęboka intuicja sprawiają, że numerologiczne 9 naturalnie potrafią się zatapiać w świecie duchowym, rozwijać na tym polu i łączyć z czymś nienamacalnym. Dziewiątki to najbardziej duchowe wibracje. Ta duchowość może przejawiać się w różny sposób (nie tylko religijny). Często nieszablonowo podchodzą do tej sfery życia. Raczej nie szukają skostniałych miejsc, z zasadami, którym musiałyby się poddać.

Altruizm

Numerologiczne 9 cechuje szlachetność i altruizm. Są pełne poświęcenia dla sprawy, dla innych., niezwykle wyczulone na potrzeby innych, na cudzy ból, na ludzką krzywdę. Dostrzegają potrzeby innych i wykazują się szczerym, głębokim współczuciem oraz współodczuwaniem. Chętnie pomagają osobom pokrzywdzonym, są odważne, a w działaniu kierują się uniwersalną miłością. To wibracja naturalna dla filantropii czy obrony praw człowieka. Numerologiczne 9 mogą być rewolucjonistami społecznymi. Będą walczyć z utartymi normami społecznymi na rzecz nowych, oraz nowego porządku, sprawiedliwości społecznej. Z ogromnym oddaniem potrafią walczyć o sprawy, które wydają im się ważne i słuszne. Mogą być to mistycy, filozofowie.

Ogromna wyobraźnia

Numerologiczne 9 są też bardzo inteligentne i mają przebogatą wyobraźnię. Są bardzo kreatywne, pomysłowe. Wyobraźnia jest jedną z ich cech charakterystycznych. Są też elokwentne, mogą być świetne w przemowach, ripostach. Dzięki połączeniu wyobraźni i inteligencji potrafią znaleźć rozwiązania nawet tam, gdzie wiele osób już dawno się poddało. Kochają podróże do miejsc dla nich nowych, innych, niezwykłych. W ten sposób zasilają swoją bogatą wyobraźnię, ukierunkowują swoją naturalną energię.

Emocjonalność

Mocne numerologiczne 9 raczej kierują się emocjami i intuicją niż zdrowym rozsądkiem.

Energia i entuzjazm

Numerologiczne 9 są zazwyczaj bardzo aktywne, energiczne i mają ogromny entuzjazm.

Perfekcjonizm

Numerologiczne 9 cenią doskonałość, perfekcję. Wymagają od siebie i innych oddania i wysiłku w stopniu maksymalnym.

Subtelność i delikatność

Są to osoby zazwyczaj miłe, łagodne przy których inni dobrze się czują. Budzą zaufanie Dziewiątki są raczej dyskretne i subtelne. Kochają ład, porządek, harmonię, piękno.

Niezależność i swoboda

Charakterystyczna dla numerologicznej 9 jest naturalna i silna potrzeba całkowitej wolności - w działaniu, myśleniu. Mocne 9 są niezależne i dumne. Nie akceptują przymusu, czy bycia związanymi w jakiś sposób z zewnątrz. W środowiskach zamkniętych dosłownie usychają, marnują się, a rozkwitają w środowiskach (a nawet przestrzeniach) otwartych. Potrzebują w życiu jak powietrza swobody w działaniu.

NUMEROLOGICZNA 9 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Sprzeczności

Numerologiczne 9 z zewnątrz wydają się być raczej wesołe, entuzjastyczne, towarzyskie, komunikatywne, ale jest to pewien pozór. One same mogą czuć się samotne. Ich związki z innymi ludźmi bywają nietrwałe i powierzchowne. Numerologiczne 9 zachowują raczej dystans i rezerwę. W połączeniu z ich skłonnością do niezależności trudno im nawiązywać głębokie przyjaźnie.

Jest w nich więcej sprzeczności. Z jednej strony ogromna głębia współodczuwania, empatia do innych, a z drugiej dystans. Często sprawiają wrażenie, że są duchem gdzieś indziej i nikt nie ma dostępu do ich esencji. Mają głód wiedzy, który sprawia, że potrafią coś zgłębiać, a potem nagle to zupełnie porzucić.

Te delikatne i wrażliwe dziewiątki w negatywnym aspekcie mogą mieć skłonność do dominacji, co sprawia że często bezwiednie przejmują kontrolę nad bliskimi, co nie każdej wibracji odpowiada i co wpływa negatywnie na dynamikę danej relacji. Mało kto chce aby wtrącać się w ich sprawy, nawet jeśli robi to niezwykle życzliwa dziewiątka.

Numerologiczna 9 może wydawać się na zewnątrz elegancka, spokojna, harmonijna, ale wewnątrz może panować duża nerwowość podbijana naturalną wrażliwością.

Dramatyzm

Numerologiczna 9 potrafi wyrażać się poprzez gwałtowne zachowanie, wyolbrzymiać małe rzeczy, dramatyzować. Emocjonalność jest polem do pracy dla numerologicznej 9 inaczej zamiast jej służyć będzie kulą u nogi. 9 w numerologii może przejawiać się w postaci impulsywności i kłótliwości. 9 potrafią mówić o swoich uczuciach nie przejmując się konsekwencjami. Mają ostry język i niezwykle cięte riposty.

Odrealnienie

Numerologiczne 9 miewają skłonności do odrealnienia. Mogą wpadać pułapkę braku poczucia rzeczywistości, choć jeśli im się to wskaże jako cechę, możliwe, że nie będą chciały się do tego przyznać.

Idealizm

Numerologiczna 9 potrafi wpaść w tzw. don kichotyzm, czyli walkę z wiatrakami, w imię ideałów. Walkę, której nie da się wygrać. Nadmierny idealizm może być dużym cieniem dla 9 w numerologii. Musi uważać, aby nie być narzędziem wykorzystanym przez wyrachowane osoby.

Dziwaczność

Numerologiczne 9 mogą wydawać się niezrozumiałe, dziwne, ekstrawaganckie. Zazwyczaj kierują się swoimi normami postępowania, które bywają niejasne dla otoczenia.

To jest wibracja, która nie czuje się dobrze i nie jest zrozumiana przez mniej rozwinięte osoby o prostym, prostackim poziomie rozwoju intelektualnego czy emocjonalnego.

Negatywna realizacja potencjału 9 w numerologii

Negatywny aspekt tej wibracji cechuje kapryśność, egoizm, nadwrażliwość, gwałtowność, a nawet agresja i wyniosłość. Skłonność do wyolbrzymiania cudzych błędów, a niedostrzeganie swoich. Numerologicznej 9 potrafią też być fatalistyczne, neurotyczne, nieufne oraz obwiniać los i innych za swoje nieszczęścia.

Numerologiczna 9

Numerologiczna 9 marzy i walczy o lepszy i szczęśliwszy świat. Realizuje się poprzez jakąś formę służby innym, bo wie i jest głęboko przekonana, że w ten sposób wzbogaca także samą siebie i rozwija się dzięki temu duchowo. Jest to wibracja piękna, wieńcząca, pełna miłości i w pozytywnym aspekcie takiej mocnej delikatności. Numerologiczne 9 świecą mocnym, eleganckim światłem i w ten sposób ogrzewają innych i świat, w którym się realizują. Jednak muszą uważać na swoją wrażliwość i dbać o siebie, aby być w stanie unieść swoje szlachetne cele i nie popaść w rozdrażnienie i ucieczkę od świata.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 9

  1. Walka z własnymi wadami.

Jakie masz wady? Przyjrzyj się im z ciekawością, otwartością, szczerością, a nie perfekcjonizmem. Jak możesz nad nimi cierpliwie popracować, aby rozwijać się, uszlachetniać i kwitnąć jeszcze bardziej.

2. Kontakt z tym co duchowe i niematerialne

Czy dbasz o tę sferę swojego życia? Czego Ci brakuje? I jak możesz się do tego zbliżyć?

3. Twoja intuicja.

To Twój największy zasób, albo kula u nogi. Czy jej ufasz? Jak ją rozwijasz i zasilasz. Zadbaj o tę warstwę, a wzmocnisz siebie na wielu polach.

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!