Numerologiczna 1

z Brak komentarzy

Liderka, przewodniczka, indywidualistka, buntowniczka lub samotnica. To samo mogłabym oczywiście napisać w formie męskiej. 1 w numerologii to otwierająca, pierwsza wibracja, która zaczyna i przewodzi. I choć wiele zależy od tego, jak numerologiczna 1 zostanie ukształtowana i gdzie dokładnie występuje w portrecie numerologicznym, to jedno jest pewne - możliwości, wbrew pozorom, nawet numerologiczna jedynka ma więcej niż jedną.

Jeśli w portrecie numerologicznym występuje 1 to będą obszary w życiu tej osoby, w których doświadcza ona samodzielności, albo bolesnej zależności. Są to dwie strony tej samej monety. Nic nie musi być raz na zawsze określone, ale nic nie jest też dane od urodzenia. Data urodzenia informuje w numerologii o mocnych skłonnościach, a nie o tym, jak one się w 100% realizują. W tym artykule znajdziesz informacje o numerologicznej 1, której jakość opisuję przede wszystkim z perspektywy liczby głównej (zwanej w numerologii także liczbą życia). Opieram się na numerologicznej wiedzy oraz doświadczeniu zebranym przez ostatnie lata, podczas których wykonałam wiele portretów numerologicznych.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

 

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka - premiera już 1 czerwca!

NUMEROLOGICZNA 1 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Potencjał twórczy

Numerologiczna 1 nie wie co to nuda, ponieważ zawsze ma jakiś pomysł i chętnie będzie go realizować lub przynajmniej snuć plany i wizje. Nudzi ją tylko to co ją ogranicza. 1 w numerologii jest symbolem inicjowania oraz idei. Kocha wymyślać i marzyć o potencjalnych scenariuszach. Jedynka kocha także wolność, aby móc ciągle coś tworzyć. Bo stwarzając kreuje przed wszystkim siebie. To dostarcza 1 najgłębszą satysfakcję.

Naturalny dar, aby inspirować

Numerologiczna 1 ma naturalne skłonności aby doradzać, dodawać odwagi, zachęcać do działania. To liderka, która porwie innych do działania, przedstawi ideę, którą warto rozwinąć, a nawet rozpocznie rewolucję.

Poczucie humoru

Prawdziwa supermoc mocnej numerologicznej 1, którą cechuje błyskotliwość to jej poczucie humoru! Aktywny umysł, który tworzy, produkuje, buzuje ma skłonność do żartów wymyślanych podczas rozmowy oraz cięte riposty.

Oryginalność i odwaga

Numerologiczna 1 to archetyp innowatora dlatego cechuje ją oryginalność, niebanalność oraz odwaga. Trudno wyrażać siebie w sposób odmienny, nie mając do tego odwagi. Jedynkę łatwo wyłowić z tłumu pod warunkiem, że rozwija w sobie ten potencjał. Jeśli jedynka nie pozwala sobie na wyrażanie swoich pomysłów pojawia się głęboka frustracja. Jest to sfera blokad i cieni, o której więcej przeczytasz za chwilę.

Entuzjazm i szczerość

Mocne numerologiczne 1 nie są urodzonymi dyplomatami. Natomiast 1 nie obrazi się zupełnie za takie stwierdzenie, bo kocha nazwanie rzeczy po imieniu. Często nawet nie będzie w stanie zrozumieć po co miałaby bawić się w jakiekolwiek konwenanse czy zachowywać pozory.

Ta szczerość może innych onieśmielać. Jedynka kipi także szczerym entuzjazmem, który dla łagodniejszych i bardziej subtelnych wibracji może wydawać się czasem przeskalowany. Natomiast dla jedynki są to jej naturalne proporcje. Jak kocha to da znać, jak nienawidzi, to nie będzie w stanie udawać, że jest inaczej.

Charyzma

Numerologiczne 1 mają też w sobie charyzmę i jeśli realizują swój potencjał i mają ku temu inne mocne liczby w portrecie, to potrafią ją wykorzystać. Warto pamiętać, że nie każda 1 jest z natury szlachetną osobą, więc ta charyzma może być wykorzystywana w negatywnych celach. W podkaście podaję przykłady znanych osób z moncym archetypem numerologicznej 1, które doskonale to ilustrują.

NUMEROLOGICZNA 1 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Czy jedynka będzie zawsze robiła wszystko sama?

Niedojrzała jedynka będzie miała takie tendencje. Numerologiczna 1 potrzebuje sobie poukładać poczucie odpowiedzialności za własne i wspólne projekty oraz dojrzeć do świadomości, że osiąganie celów może wymagać współpracy. Cień samotności zawsze unosi się nad numerologiczną 1 i tylko od niej zależy jak bardzo będzie jej ciążył i uwierał.

Zmiany

Dynamizm, ogień, ruch, działanie, nowe projekty, nowe podróże, nowe pomysły, czy choćby zmiany wystroju wnętrz. Często dla samej zmiany. To charakteryzuje numerologiczną 1 - zmiany z potrzeby zmian, niekoniecznie z potrzeby efektów. jedynka ma tendencje do “słomianego zapału” i porzucania rozpoczętych projektów, bo jej mocną stroną jest zaczynanie. Ważne, aby zauważyć czy są w portrecie numerologicznym wibracje, które mogą pomóc zrównoważyć ten cień. A jeśli nie? Jedynkę czeka życie pełne zmian i nowych początków, z całym pakietem blasków i cieni.

Brak samodzielności?

Jedynka kocha wolność, a samodzielności potrzebuje jak tlenu. Jednak, jeśli przy negatywnym aspekcie i braku realizacji swojego potencjału popadnie w zależność będzie czuła się niesamowicie osłabiona. Może popaść w ogromną frustrację, zgorzknienie, poczucie ogromnej samotności. Brak realizacji potencjału związanego z aktywnością, wykorzystaniem energii umysłowej może doprowadzić do rozleniwienia, braku zdecydowania w działaniu, porzucaniu projektów. To jest taka wizja numerologicznej jedynki, która z jakiś powodów mocno zaniedbała rozwój potencjału związanego ze swoim archetypem. Z biegiem lat popadnie w niezdrową apatię, marazm i poczucie dojmującej frustracji.

Narcyzm

Pewność siebie, która przechodzi w pychę, zakochanie w sobie, być może nawet narcyzm. Narzucanie innym zdania, tendencja do dominacji. Ogromna skłonność do ryzyka, życia na krawędzi. Bezkompromisowość, kontrowersje. Upartość. To niebezpieczne, skrajne odcienie negatywnej realizacji potencjału 1 w numerologii.

Numerologiczna 1

Jedynki kochają robić rzeczy po swojemu, szukać własnych dróg oraz unikalnych, samodzielnych sposobów na życie. Z numerologicznego punktu widzenia mają ogromne zasoby, aby realizować swoje cele.

W pozytywnym scenariuszu, jedynka realizując swój potencjał może być wspaniałym inicjatorem, kierownikiem, prezesem, przewodnikiem. Będzie inspirować, pokazywać kierunek, rozświetlać innym drogę i dodawać odwagi do działania. Jedynka dzieli się swoją energią i sprawia, że rzeczy się dzieją, bo po prostu kocha to co nowe. Natomiast w negatywnym aspekcie jedynka ma wszelki potencjał, aby manipulować innymi i prowadzić ich ku destrukcji.

Najważniejsze, aby jedynka uwierzyła sama w siebie i tę wiarę pielęgnowała. Moje drogie jedynki korzystajmy z tego mocnego, pięknego potencjału, pamiętając, że nie każdy urodził się z mocnym archetypem jedynki, warto to wykorzystać oraz uszanować.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 1

1. Niezależność, samodzielność

Czy są w Twoim życiu obszary bolesnej zależności? Jak możesz to zmienić?

Czy dbasz i rozwijasz zwoją niezależność? Czy jesteś samodzielna?

Nie musisz się długo zastanawiać, aby odpowiedzieć na te pytania. Wiesz jak jest i masz moc, aby pracować nad zmianą. Bo przecież, kto jak nie jedynka kocha zmiany. Działaj! 

2. Poczucie własnej wartości

Warto nad nim pracować tak, żeby nawet małymi krokami poszerzać je sobie. Nie musisz i być może nawet nie powinnaś za cel stawiać sobie pewności siebie na miarę Elona Muska (nota bene mocnej numerologicznej jedynki). Ale czy to przez psychoterapię, czy inne sprawdzone narzędzia - warto pracować nad tym obszarem.

3. Twórczość i karmienie swojej twórczej głowy

Nie musisz pisać, grać w teatrze, czy śpiewać. Wystarczy, że pozwolisz sobie chodzić nowymi ścieżkami, słuchać tego co kochasz i tego co Cię w danym momencie zaciekawi (bo tak jest po prostu ciekawiej).

Otaczaj się różnymi bodźcami, wyjdź poza swój krąg i ubieraj się tak jak Ci się podoba. Być może nie dla Ciebie będzie klasyczne, szaro beżowe minimalistyczne szafy kapsułowe. To jest w 100% OK. Jesteś jedynką, nie musisz na siłę wyglądać jak pół estetycznego Instagrama. I nie mówię o popadaniu w skrajności, bo nie musisz też wyglądać jak  Lady Gaga na początku swojej kariery (nota bene bardzo mocna numerologiczna jedynka). Możesz założyć odstrzałowe buty, świat nie musi rozumieć i ich podziwiać. Ważne, że to Tobie będzie w nich wygonie. I przede wszystkim, że będziesz miała ochotę chodzić w nich swoimi ścieżkami.

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!