Numerologiczna 2

z Brak komentarzy

Wspaniała kompanka, współtowarzyszka odnajdującą się świetnie w relacjach jeden na jeden. I choć numerologiczna 2 naturalnie tworzy świetne tandemy, to prawdziwy sekret do sukcesu i spełnienia tkwi w tym, aby była jego równoważną częścią. Wtedy błyszczy największym blaskiem.

Dwójka to też dwie części, które potrafią być spójne jak w znaku jin i jang, albo totalnie rozbieżne, przez co targają numerologiczną dwójką w dwie zupełnie różne strony. Jak zawsze wiele zależy od innych wibracji w portrecie numerologicznym i przede wszystkim od samej dwójki. Bo tylko ona może podejmować własne decyzje, dzięki którym będzie realizować własny potencjał.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

 

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka - premiera odcinka już 2 czerwca!

NUMEROLOGICZNA 2 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Empatia i wyrozumiałość

Ogromnymi zasobami numerologicznych 2 są takt, uprzejmość, wyrozumiałość oraz zrozumienie innych. Dwójki bardzo często są obdarzone naturalną empatią. Możemy powiedzieć, że świat nie jest skonstruowany dla dwójek, ale niesamowicie potrzebuje tych dwójkowych energii, zwłasza ich łagodności i empatii.

Współpraca

Dwójki mają naturalną umiejętność współpracy. Dla dwójek kluczowa jest znajomość siebie i tego, jak ta jakość wpływa na ich życie. Rozpoznanie w sobie tego, jak bardzo lubi się współpracować niezwykle pomaga w wyborze zarówno pracy jak i ścieżki zawodowej oraz tego, w jaki sposób spędza się życie. Dla dwójek dzielenie życia z innymi jest bardzo ważna.

Żeńska energia

Numerologiczna dwójka reprezentuje swego rodzaju żeńską energię. Dzięki temu dwójki nie tylko wyczuwają, ale także doceniają to co subtelne, duchowe, intelektualne, wysublimowane, oraz niewypowiedziane.

Wyczucie piękna

Dwójki mają naturalne skłonności do zainteresowania sztuką oraz tym co intelektualne. Dwójki kochają piękno, lubią kontemplować. W ten sposób czerpią ogromną radość, w taki sposób wypoczywają i dochodzą do balansu i wewnętrznej harmonii.

Rozwaga

W pozytywnym aspekcie numerologiczne 2 mają skłonność do umiarkowania, rozwagi, rozsądku (choć miewają też skłonność do emocjonalności). Na dwójkach można polegać w krytycznych sytuacjach. To są często osoby, które budzą zaufanie ze względu na to, że są dyskretne.

Łagodność i łagodzenie sporów

Numerologiczne 2 całkiem dobrze łagodzą spory. Nie są to raczej osoby które muszą postawić na swoim. Nie znoszą dobrze napięć zewnętrzych, nie lubią kłótni dlatego mają nie tylko naturalną umiejętność tonowania napięć, ale także sporą determinację aby ich unikać.

Harmonia

W pozytywnych aspektach numerologiczne 2 są osobami, które roztaczają harmonię oraz dobrą spokojną atmosferę. To są naprawdę przyjemne wibracje, ale trzeba o ten spokój wewnętrzny zadbać i go pielęgnować. To jest klucz do szczęścia dla dwójek.

NUMEROLOGICZNA 2 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Uleganie wpływom

Dwójki miewają skłonność do szukania aprobaty i poparcia u innych. Jest to skłonność, której nie trzeba ekstremalnie eliminować, ale naprawdę warto mieć na uwadze i czerpać jak się da z własnej intuicji oraz przede wszystkim badać własne emocje. To one są zazwyczaj najlepszym drogowskazem dla numerologicznych 2. Skłonność do robienia rzeczy “pod innych” będzie silna, ponieważ wynika z naturalnej potrzeby aprobaty z zewnątrz. To ważne aby mocne numerologiczne 2 badały uczciwie ile w tej skłonności jest pola do wzrostu, a ile cienia, które ten wzrost im uniemożliwia.

Manipulacja

Dwójki lubią być w służbie i oddawać się pracy na rzecz innych. To może być zasób dwójek, ale warto zwracać uwagę, czy ta służba nie zmienia się w usłużność, w coś męczącego dla samej dwójki. Otoczone innymi ludźmi (co dla numerologicznej 2 jest środowiskiem naturalnym) potrzebują pilnować tematy związane z manipulacją. Z jednej strony numerologiczne 2 mogą być wykorzystywane przez innych, ale z drugiej ten archetyp miewa (często podświadomie) skłonność manipulowania innymi. Czasem ta sama osoba np. w pracy jest manipulowana, a w domu rodzinnym sama manipuluje swoimi bliskimi. To temat ważny dla tego archetypu.

Rozedrganie wewnętrzne

Numerologiczne 2 potrzebują szczególnie uważać, aby ich spokój, który wynika z naturalnej potrzeby spokoju nie był tylko maską, którą nakładają dla świętego spokoju. Wtedy ich wnętrze, do którego dostęp ma tylko one same staje się wypełnione niepokojem i lękiem. Zdarza się, że mocne numerologiczne 2, to z pozoru bardzo spokojne i ugodowe osoby, które przy bliższym poznaniu okazują się być kłębkiem nerwów. Po pokrywą świętego spokoju hulają podejrzliwość, nerwowość, a sama 2 staje się chwiejna w zachowaniu. Przy negatywnej realizacji tej wibracji numerologiczne 2 mogą żyć w ogromnym rozgoryczeniu, bywać przybite i borykać się z problemami z systemem nerwowym.

Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 może mieć dwa zupełnie różne oblicza. Jedno skierowane na zewnątrz, a drugie, które pozna tylko ona sama. Sukces i spełnienie numerologicznej 2 w ogromnej mierze zależy od tego, czy uda jej się być dla także dla siebie samej tą łagodną, pełną ciepła i wsparcia osobą, którą jest dla innych. Kluczem jest, aby znaleźć swój osobisty sposób na spójny, wewnętrzny spokój i harmonię. W przypadku tej wibracji może to wydawać się niełatwe, ale jest możliwe do wypracowania. I zdecydowanie warte, bo wspiera potencjał numerologicznej dwójki, która staje się przepiękną, elegancką wspierającą wibracją dla każdego, kto ma z nią do czynienia.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 2

1. Harmonia i spokój wewnętrzny

Szukanie tego, co pomaga Ci poczuć prawdziwy spokój wewnętrzny. Możesz mieć tendencję do regulowania swojego wnętrza przez wpływanie na zewnętrzną sytuację. Jednak dobrze wiesz, że nie masz na wszystko wpływu. To, na co możesz skutecznie wpływać to Twoje wnętrze, odczucia, myśli. Jak możesz zadbać o tę część siebie, aby czuć spokój i harmonię?

2. Konflikty

Atakowane numerologiczne 2 raczej nie wchodzą w konfrontacje. Mają skłonność do wycofywania się dla świętego spokoju, który może być pozorny. W takich trudnych, konfliktowych sytuacjach, dwójki potrafią nawet usprawiedliwiać osoby, które robią im krzywdę. Jeśli tak jest u Ciebie dobrze wiesz, że czasem jest to Twoim zasobem, a czasem słabością. Wiele zależy od kontekstu, osoby i sytuacji. Ważne, aby zauważać i rozumieć, jak działa ten mechanizm. Dwójki nie muszą działać wbrew sobie. Ważne, aby znalazły narzędzia (może też z innej palety w swoim portrecie numerologicznym, warto poszukać “twardszych” liczb w portrecie) i z nich świadomie czerpały przy konfliktach. Nie zawsze bierność się sprawdza. Ważne, aby mieć skuteczne narzędzia w takich sytuacjach.

3. Relacje z innymi

Czy są pola, gdzie czujesz się toksycznie, nieuczciwie traktowana i wykorzystywana, a tłumaczysz osobę, która tak z wobec Ciebie postępuje? Warto sięgnąć po swoją intuicję i tam poszukać odpowiedzi.

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!