Numerologiczna 6

z Brak komentarzy

Numerologiczna 6 w swojej esencji to miłość, opieka, piękno i harmonia. Również czułość do ludzi, zwierząt oraz innych istot. To chęć bycia miłością, dzielenia się miłością, a także potrzeba opiekowania się. To wibracja mocno rodzinna lub szerzej - humanitarna. Osoby z mocną szóstką w portrecie numerologicznym łączyła jakość naturalnej troski o inne istoty. Jest ona tak mocno wpisana w ten archetyp, że bywa niezauważalna dla osoby, która numerologiczną 6 jest. Oczywiście to dopiero początek opowieści o numerologicznych szóstkach.

Numerologiczna 6 to jakość wyjątkowa, unikalna i charakterystyczna, bo przyjemnie miękka i ciepła. Otaczająca troską. Bardzo opiekuńcza. Oczywiście w pozytywnej realizacji, bo w przypadku negatywnej realizacji tego archetypu staje się nadopiekuńcza, wręcz dusząca i dławiąca inne istoty.

Jeśli szóstkę miałabym porównać z jakimś znakiem zodiaku, to byłoby to relatywnie proste. Dla mnie to jest mocny archetyp raka. Domowy, opiekuńczy, pełen troski i miłości, ale czasem też schowany w sobie, delikatny i wrażliwy. Uwrażliwiony. Numerologiczne 6 czują innych.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka - premiera odcinka już 6 czerwca!

NUMEROLOGICZNA 6 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Miłość i humanitaryzm

Numerologiczna 6 to jakość, która nierozerwalnie łączy się z miłością. Nie tylko tą romantyczną, ale także tą, która kocha ludzi i inne istoty. Są kochające i czułe, dają miłość, opiekują się innymi, ale też same bardzo tego potrzebują. Uczucia są w ich życiu ważne i przejawia się to na wielu polach, nie tylko w domu. Chcą służyć innym, nieść pomoc potrzebującym, walczyć o sprawiedliwość czy prawa człowieka. Są świetnymi doradcami, mają ogromne zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia.

Łagodność i uczuciowość

W pozytywnych aspektach pojawia się opanowanie, zrównoważenie, łagodność i delikatność. Szóstki bywają szlachetne i godne zaufania. Są łagodne, ale nie bezbronne. Jeśli bezpieczeństwo ich bliskich jest zagrożone pokażą całą swoją moc w obronie. 6 w numerologii to jakość, która pragnie dobra dla innych, zwłaszcza dla osób bliskich (rodziny). Numerologiczne 6 bywają wrażliwe, czułe, romantyczne. Potrafią być sentymentalne i podatne na wzruszenia.

Bliskość

Numerologiczna 6 jest gotowa zrezygnować z własnych dążeń i zainteresowań jeśli wymaga tego jej sytuacja rodzinna. To także wspaniali, oddani przyjaciele, którzy kochają mieć wokół siebie ludzi. Kręgi osób bliskich są dla nich najważniejsze.

Dbałość o piękne i wygodne otoczenie

Numerologiczna 6 ma naturalną potrzebę otaczania się pięknem, harmonii, wygodnego życia. Z radością urządzają, dekorują, ulepszają. Mają naturalną umiejętność zadbania o swoją przestrzeń, dopieszczenie jej. Dom dla 6 jest ważnym miejscem. To miejsce, w którym toczy się to, co kocha - lubią gościć, przyjmować, roztaczać zapraszającą, ciepłą atmosferę. Niezależnie od budżetu będą naturalnie ulepszały swoje miejsce zamieszkania, dbając i o piękno i o wygodę dla siebie i bliskich osób. Troszczą się o polepszanie warunków życia dla siebie i swoich bliskich.

Artyzm

Numerologiczne 6 mają naturalne wyczucie piękna, rytmu i harmonii, dlatego często są to osoby obdarzone zdolnościami twórczymi.

Opiekuńczość

Dla numerologicznej 6 ważne jest, aby mieć kogoś kim można się opiekować i o kogo można się troszczyć. Często to są dzieci, ale nie tylko. Może to być zwierzę, albo wybór pracy, w której 6 opiekuje się innymi. Przejawia się to na różnych poziomach, w pracy terapeuty, stewardessy, przedszkolanki czy innych profesjach, w których potrzebna jest wrażliwość na potrzeby innych osób i troska o nie. Szóstki to urodzeni opiekunowie i przewodnicy. Im więcej osób, za które mogą odpowiadać, tym lepiej się czują. Daje im to poczucie spełnienia i szczęścia.

Rozmowność

Numerologiczne 6 często lubią rozmawiać. Potrafią być wesołe, radosne, beztroskie, prostoduszne. Potrafią też być gadułami, co w negatywnym aspekcie może być gadatliwością czy nawet plotkarstwem.

NUMEROLOGICZNA 6 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Perfekcjonizm

Numerologiczna 6 ma skłonność do przejmowania się błahostkami, co realnie utrudnia jej życie. Ciągłe dążenie do perfekcji, zajmowanie się szczegółami to środowisko naturalne dla 6 w numerologii. W bardzo negatywnym aspekcie może dojść do wyolbrzymiania zupełnie nieważnych spraw, a nawet obsesyjnego przejmowania się wymyślonymi sprawami. Dla 6 ważne jest, aby wypracowały obiektywne i zrównoważone podejście do przeciwności, które się pojawiają w życiu, bo mogą tak się na nich zafiksować, że doprowadzą się do obsesji, a w skrajnych przypadkach do choroby.

Bycie wykorzystaną

Numerologiczna 6 z natury jest bardzo ufną i prostoduszną wibracją, dlatego 6 potrzebują uważać, aby nie być wykorzystywane.

Wygodnictwo

Numerologiczna 6 to wibracja, która może przynosić pasywność, lenistwo, wybierać wygodę i bezkonfliktowość, nawet w sytuacjach, w których rozwój wymaga innego podejścia.

Nadopiekuńczość

Numerologiczne 6 potrzebują uważać na nadopiekuńczość, zaduszanie bliskich osób, bo mogą osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Jest to szczególnie ważne, jeśli ich bliscy mają inne, mniej szóstkowe wibracje. W przypadku mocnej numerologicznej 1 lub numerologicznej 5 to szczególnie istotne, bo są to wibracje, które mają obsesję na punkcie odrębności, wolności i niezależności.

Zazdrość

Numerologiczne 6 potrzebują także uważać na chorobliwą zazdrość, podejrzliwość, chęć mieszania się w sprawy innych. Może to zniszczyć to co dla nich najcenniejsze czyli bliskie, karmiące kręgi i relacje.

Negatywna realizacja potencjału numerologicznej 6

W negatywnym aspekcie, osoba z numerologiczną 6 może przejawiać brak ideałów, nieobowiązkowość, lenistwo, niestałość, życiową rozlazłość, która do niczego nie prowadzi.

Numerologiczna 6

Numerologiczna 6 to łagodna, ciepła, opiekuńcza wibracja. W pozytywnych aspektach 6 jest osobą dobrą, szczerą, delikatną, serdeczną, pełną ciepła, spokoju i wewnętrznej pewności siebie. Pełnię szczęścia daje jej tworzenie wokół siebie atmosfery harmonii i piękna. Osoby z mocną 6 szukają doskonałości, harmonii i równowagi. I właśnie w tej równowadze tkwi klucz do szczęścia szóstki, która jest tak samo o trosce i miłości wobec innych jak jak i dla samej sobie. O tym numerologiczna 6 potrzebuje nie tylko pamiętać, ale także zatroszczyć się.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 3

1.Towarzystwo, towarzyskość.

Jak wygląda ta część Twojego życia?

Czy czujesz, że ta sfera Cię wspiera?

Czy możesz coś z tym zrobić?

Masz na to pomysł? Działaj, testuj!

2. Aktywne i twórcze życie.

Czy masz taką sferę, która Cię ożywia? Kreatywną, ciekawą dla Ciebie, w której możesz się realizować?

Podróże? Praca? A może coś jeszcze? Co to może być? Już wiesz?

Działaj i próbuj! Jeśli masz ochotę coś spróbować… nie ma możliwość, że się pomylisz!

3. Radość życia połączona z pozytywnym, łagodny, optymistycznym nastawieniem.

Ile jest w Twoim życiu radości? Co daje Ci radość? Jak patrzysz na życie? Czy jest w tym spojrzeniu optymizm, albo pewnego rodzaju siebie łagodność? Być może masz swoją wersję optymizmu życiowego, która wspiera to jak się rozwijasz?

Wiele zależy od tego, jak wygląda cały Twój portret numerologiczny, ale pamiętaj - radość na własnych zasadach to dla Ciebie priorytet.

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!