Numerologiczna 3

z Brak komentarzy

Numerologiczna 3 to energia, ruch, błysk oraz podróże. Mocne numerologiczne 3 mają w sobie pewien urok i czar, dzięki któremu w łatwy sposób nawiązują relacje z innymi.

To typowy opis numerologicznej 3, ale ja mam w swoim otoczeniu kilka trójek i muszę uczciwie przyznać - nie zawsze są to osoby, które wpisują w pełni w ten bardzo pozytywny, ekstrawertyczny obrazek. Jaka jest numerologiczna 3 tak naprawdę? Aby zrozumieć numerologiczne 3 warto przyjrzeć się temu archetypowi z wielu stron. Bo 3 symbolizuje też łączenie i uzupełnianiu się różnych aspektów. I może właśnie tym najbardziej charakteryzuje się ten trójkowy archetyp?

Znam dobrze teoretyczny opis numerologicznej 3 ale z doświadczenia wiem, że same numerologiczne 3 w tych opisach nie zawsze w 100% się odnajdują. Dużo mówię o tym w podkaście, do wysłuchania którego naprawdę zachęcam!

Według mnie numerologiczna 3 jest najmniej charakterystyczną wyrazistą wibracją. Można powiedzieć, że to co charakteryzuje trójkę to pewnego rodzaju balans. Zawsze gdy mam do czynienia z numerologiczną 3 wiem, że muszę się poruszać się po portrecie numerologicznym szerzej i potrzebuję mocno wybadać, które wibracje z portretu tę 3 uzupełniają lub pokazują bardziej charakterystyczne cechy.

To co łączy numerologiczne 3, które poznałam to zdecydowanie ciekawość świata oraz miłość do podróży, dzięki którym 3 może moim zdaniem realizować część archetypu związaną z byciem częścią czegoś większego oraz z doświadczaniem różnych kultur i krajobrazów. Jednocześnie podróże pomagają 3 zagospodarować i ukierunkować jej energię. Trójki uwielbiają podróże, podczas których wiele się dzieje. To mogą być “road tripy” lub innego rodzaju podróżowanie aktywne. Moim zdaniem łączy się to także z mocną u numerologicznej 3 kreatywnością, którą także przez podróże i zmiany miejsca pobytu może zaspokajać i zasilać.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka - premiera odcinka już 3 czerwca!

NUMEROLOGICZNA 3 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Kreatywność, twórczość i zabawa

Numerologiczna 3 to niewątpliwie kreatywność oraz zabawa. Ta kreatywność bywa widoczna już na pierwszy rzut oka w życiu konkretnej osoby, ale czasem trzeba przyjrzeć szerzej i bardziej kreatywnie, aby ją odnaleźć. Ale ona napewno jest mocnym potencjałem każdej numerologicznej 3. Jakaś forma twórczego wyrazu jest jej ogromnie potrzebna. Czasem pojawia się zainteresowanie sztuką, ale moim zdaniem czysta 3 nigdy nie będzie reprezentowała archetypu cierpiącego, indywidualistycznego artysty. To nie jest ta jakość. Trójkową kreatywność należy rozumieć bardziej jako zabawę, ekspresję, eksperyment i formę korzystania z energii, którą numerologiczna 3 aż kipi.

Blask

Numerologiczne 3 lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie. Kochają także przyjmować komplementy. Jeśli ten aspekt jest u nich zharmonizowanym to są to osoby, które mają w sobie dużo światła, wdzięku i czaru. Błyszczą naturalnie i to przyciąga do nich innych są lubiane, dostrzegane, a często także podziwiane.

Energia i lekkość w działaniu

Numerologiczne 3 ze swoje natury są żywe, pomysłowe, ruchliwe, aktywne i zaradne. Trójki działają, a do tego z niewymuszoną lekkością. Mają zazwyczaj dużo talentów, co w połączeniu z naturalną ciekawością daje wiele pasji i różne zainteresowania. Mocne numerologiczne 3 często mają (nawet niewypowiedziane, podświadome) poczucie, że dużo rzeczy przychodzi im lekko. Mogą mieć wrażenie, że wszyscy są tak utalentowani. Warto o tym pamiętać i jeszcze bardziej uznać tę jakość jako własną supermoc, bo nie jest ona jakością każdej numerologicznej wibracji.

Ekspresja, komunikacja i kontakty

Numerologiczne 3 cechuje często naturalna elokwencja. To urodzeni rozmówcy, choć wiele zależy od samej trójki, innych wibracji w portrecie numerologicznym (a mocna trójka może być, zwłaszcza przez mniej komunikatywne archetypy uznawana za gadułę). Ważne, aby pamiętać, że jeśli w portrecie numerologicznym pojawia się 3 może ona symbolizować właśnie komunikację, ekspresję, wyrażanie siebie albo porozumiewanie się z innymi. Warto podążać za tym tropem w interpretacjach.

Numerologiczne 3 ze swojej natury są też towarzyskie i mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów. To one kochają mieć np. gości w domu. W pozytywnych aspektach są to sympatyczne, życzliwe osoby. Lubią ludzi, a ludzie to czują i zazwyczaj dobrze czują się w ich towarzystwie.

Ciepło i uczuciowość

Numerologiczne 3 mają skłonność do czułości, uczuciowości oraz wielki potencjał do miłości. Wobec swoich bliskich są bardzo oddane i szlachetne. To cecha, która łączy ich naturalne ciepło i towarzyskość. Trójkom zależy na ludziach. Potrafią okazywać swoje uczucia.

Optymizm

Numerologiczne 3 bywają często ufne, optymistyczne. Mocne numerologiczne 3 mogą mieć nawet skłonność aby patrzeć na świat przez różowe okulary. I choć muszę napisać, że znam też 3, które by się z tym zupełnie nie zgodziły. Ale nawet one mają w sobie łagodne podejście do życia. Pozwala im ono dostrzec w innych raczej zalety niż wady. Trójki charakteryzuje luz oraz życzliwość wobec innych osób, życia. Często kierują się podejściem, że w życiu bywa różnie, ale ważna jest wyrozumiałość i patrzenie na szklankę, która do połowy jest pełna.

NUMEROLOGICZNA 3 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Próżność

Przy negatywnej realizacji tego archetypu numerologiczne 3 mogą wykorzystywać swoją atrakcyjność. Ich naturalny czar może objawiać się w kokieteryjności, a jeśli tej wibracji jest dużo w portrecie i nic jej nie równoważy w skrajnym przypadku mogą być też próżne. Jeśli 3 jest dużo w portrecie i brakuje w nim wibracji “twardszych”, to może pojawić się frywolność, próżność, powierzchowność.

Numerologiczne 3 mogą być rozpieszczone, rozczeniowe i bardzo skupione na sobie. W skrajnych przypadkach mogą domagać się uwagi za wszelką cenę. Przy bardzo negatywnej realizacji tej wibracji może dojść do mitomanii. Taka numerologiczna 3 będzie nawet wierzyła w swoje kłamstwa. Zatracając się we własnych kłamstwach może dojść do zatracenia granic pomiędzy prawdą, a wytworami własnej wyobraźni. T

Lenistwo, hulanki, swawole

Negatywną wibracją archetypu 3 w numerologii może być nadmierne pobłażanie sobie i innym. W połączeniu z brakiem wytrwałości w realizowaniu własnych celów może to doprowadzić do roztrwonienia talentów.

Numerologiczne 3 mogą zatracić się w nieustanych poszukiwaniach - rozrywek, nowych bodźców, czegoś, co pomoże im ulokować swoją aktywność. rójki kochają wygodne życie. W skrajnych przypadkach może dojść do zatracenia się w luksusie.

Łatwowierność

Trójkowy optymizm w negatywnym aspekcie może przejawiać się w łatwowierności i dobroduszności, które mogą być wykorzystywane przez innych.

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 ma wszelki potencjał aby być pozytywną, słoneczną, pełną energii, towarzyską wibracją. Życie w jej blasku jest przyjemnością, bo trójki właśnie przyjemne i wygodne życie kochają całym swoim wielkim, szczodrym sercem.

Numerologiczną 3 napędzają kontakty z innymi ludźmi oraz twórczy (w szerokim rozumieniu tego słowa) i aktywny tryb życia. O to potrzebują dbać, aby czerpać radość z życia. Wtedy 3 świecą naturalnym blaskiem i realizują swoje liczne talenty.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 3

1.Towarzystwo, towarzyskość.

Jak wygląda ta część Twojego życia?

Czy czujesz, że ta sfera Cię wspiera?

Czy możesz coś z tym zrobić?

Masz na to pomysł? Działaj, testuj!

2. Aktywne i twórcze życie.

Czy masz taką sferę, która Cię ożywia? Kreatywną, ciekawą dla Ciebie, w której możesz się realizować?

Podróże? Praca? A może coś jeszcze? Co to może być? Już wiesz?

Działaj i próbuj! Jeśli masz ochotę coś spróbować… nie ma możliwość, że się pomylisz!

3. Radość życia połączona z pozytywnym, łagodny, optymistycznym nastawieniem.

Ile jest w Twoim życiu radości? Co daje Ci radość? Jak patrzysz na życie? Czy jest w tym spojrzeniu optymizm, albo pewnego rodzaju siebie łagodność? Być może masz swoją wersję optymizmu życiowego, która wspiera to jak się rozwijasz?

Wiele zależy od tego, jak wygląda cały Twój portret numerologiczny, ale pamiętaj - radość na własnych zasadach to dla Ciebie priorytet.

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!