Numerologiczna 4

z Brak komentarzy

Numerologiczna 4 to przede wszystkim praca rozumiana w szerokim kontekście. Czwórki kochają pracę i mają głębokie (słuszne i służące im) przekonanie, że właśnie dzięki pracy mogą w życiu osiągnąć to, na czym najbardziej im zależy.

Czwórka to także pewien rodzaj surowości, powagi i skłonność do zwracania uwagi na to co materialne i przyziemne. Mocna numerologiczna 4 raczej nie będzie zainteresowana numerologią, ale oczywiście wiele zależy od innych wibracji w jej portrecie numerologicznym.

W podkaście podaję kilka przykładów znanych osób z 4 w liczbie głównej i to wspaniale ilustruje różne oblicza czwórek, które łączy pewien charakterystyczny, czwórkowy rys i sukces, na który ta wibracja potrafi sobie wytrwale zapracować.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka - premiera odcinka już 4 czerwca!

NUMEROLOGICZNA 4 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Wytrwałość i pracowitość

Numerologiczna 4 to praca, odpowiedzialność i solidność. Te wszystkie jakości łączą się w tym archetypie. Czwórki odnoszą prawdziwe sukcesy dzięki swojej pracy i wytrwałości. Mocną numerologiczną 4 łatwo poznać po tym, że jest zajęta swoją pracą albo organizowaniem czegoś. To ją napędza, daje efekty, a wytrwałość jest kluczem do jej sukcesów. Jeśli wyznaczy sobie cel to chce go zdobyć. Wtedy często numerologicznej 4 towarzyszy odwaga i determinacja. Czwórka skupiona na swoim celu jest w stanie pokonać wszelkie problemy i przeszkody, które pojawiają się na jej drodze. W połączeniu z naturalną pracowitością może to dawać świetne rezultaty. Czwórkowy archetyp naprawdę kocha pracę. To, co dla innych wibracji byłoby pracoholizmem nadal mieści się w strefie prawdziwego komfortu mocnych 4. Jeśli nie mają zupełnie nic do zrobienia często nie potrafią odnaleźć się w takiej sytuacji. Dlatego numerologiczne 4 nawet gdy nie muszą pracować są aktywne fizycznie lub intelektualnie.

Ambicja

Numerologiczna 4 jest też symbolem skuteczności, ambicji oraz dyscypliny. Zdarza się, że sama czwórka nie będzie od razu utożsamiać się z tymi jakościami, chociaż je prezentuje. Czwórki mają bardzo wysoko postawioną poprzeczkę, więc zawsze polecam im uczciwie podejść do swoich osiągnięć. Konkretnie przyjrzeć się temu w jaki sposób działają, co i jak robią. Dzięki temu łatwiej im zauważyć jak mocne i charakterystyczne są to dla nich jakości.

Stabilność

Numerologiczne 4 raczej nie przepadają za dużym ryzykiem i szaloną przygodą. Dla 4 w numerologii bardziej naturalna jest ostrożność i umiarkowane. Zanim przystąpią do działania raczej badają temat i muszą go przemyśleć. Oczywiście, jak zawsze wiele zależy od innych liczb w portrecie numerologicznym, które mogą wnosić inne jakości w tej sferze. Jednak 4 wnosi dużą dozę stabilności i konkretu. Dlatego też na numerologicznych 4 można polegać.

Logika i zdrowy rozsądek

Numerologiczne 4 są raczej logiczne, wolą kierować się rozumem i zdrowym rozsądkiem. W ten sposób podejmują decyzje i dzięki temu, że robią to w zgodzie z własnym archetypem są to zazwyczaj właściwe dla nich decyzje. Czwórki kochają konkrety i twarde dane. I choć nie jest to wibracja, która dobrze czuje się w świecie metafor, to jednak miewam wśród swoich klientek numerologiczne 4. Naturalne, czwórkowe uwielbienie do logiki i konkretnych argumentów nie wyklucza też ciekawości i chęci spojrzenia przez inne, bardziej ulotne perspektywy. Dzieje się tak zazwyczaj gdy 4 towarzyszą w portrecie numerologiczny inne bardziej ciekawe tego typu wiedzy numery (mocna 7 lub 9).

Spokój

Numerologiczne 4 to często osoby spokojne, łagodne, a nawet powściągliwe. Nie opowiadają o swoich uczuciach. Nie jest to jakość, która dobrze czuje się w środowisku pełnym luzu lub frywolnej, nieokiełznanej zabawy. 4 miewają pewnego rodzaju sztywność w zachowaniu. Często nie są to osoby które słuchają porywów swojego serca, tylko kierują się przekalkulowanymi logicznie pozaemocjonalnymi argumentami. Numerologiczne 4 mają też naturalną umiejętnością panowanie nad sobą.

Konkret

Numerologiczne 4 często można poznać po tym, że są bardzo konkretne. Raczej nie będą lały wody, a rozmowa z mocną 4 na mniej konkretne tematy nie trwa za długo. Same 4 nie przepadają za osobami mało konkretnymi lub wylewnie i ochoczo okazującymi swoje emocje. Mocna 4 może być osobą o konserwatywnych poglądach. Dobrze czuje się stojąc twardo na ziemi.

Sprawiedliwość

Spotkałam się też z informacją, że numerologiczne 4 występują przeciwko niesprawiedliwości społecznej. Potrafią być w tym konkretne, bo działają szybko i punktowo. Przykład mocnej numerologicznej 4, o której opowiadam w odcinku podkastu idealnie ilustruje tę cechę. Zachęcam do wysłuchania całego odcinka!

NUMEROLOGICZNA 4 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Trudne relacje

Ważne dla numerologicznych 4 jest poznanie granic swojego potencjału, zwłaszcza w relacjach z bliskimi osobami. Relacja to coś, co dzieje się między 4, a osobą, która może mieć inne wibracje w portrecie. W takim wypadku może dojść do “miażdżenia” przez 4 cech, które są jej nieznane, a wyrażają się poprzez inną, bliską osobę.

Numerologiczna 4 potrzebuje pamiętać o bliskich i potrzebach jakie łączą się z bliskością. Skupiona na swoich celach oraz pracy może nie zauważyć delikatnych potrzeb, które rodzą się z relacji i zaniedbać tę sferę życia. W skrajnym wypadku może pojawić się uciekanie w pracę przed samotnością i brakiem karmiących relacji, których numerologiczna 4 nie potrafiła pielęgnować.

Materializm

W negatywnym aspekcie numerologiczne 4 mają skłonności do nadmiernego przywiązania się do spraw materialnych i pieniędzy. Bywają powierzchowne.

Drażliwość

Numerologiczne 4 potrafią być dość drażliwe. Łatwo je urazić. Jeśli do tego dojdzie to mogą stać się ostre, szorstkie, a nawet wulgarne. Tak mogą je odebrać inne, bardziej subtelne wibracje. 4 w prosty i konkretny sposób potrafi uciąć niemiłe dla siebie rozmowy, czy coś, na co nie ma ochoty.

Surowość

W negatywnym aspekcie numerologiczna 4 może charakteryzować się wyjątkową surowością, ostrością, brakiem emocji.

Upór

Jeśli dodatkowo miałaby mocno konserwatywne poglądy to możemy mieć do czynienia z osobą o skostniałą, która nie chce zmian. Może być to osoba która ma swoich wrogów i zaciekle z nimi walczy. Czwórki bywają bardzo uparte jeśli przyjmą jakiś cel to często właśnie z tym uporam go realizują. Może być to ich siła, ale może być to słabość. Zależy. Od sytuacji.

Powolność

Cieniem numerologicznej 4 jest powolność. Brak umiejętności chwytają wszystkiego w lot. W połączeniu z brakiem poczucia humoru i umiłowaniem do nadmiernego konkretu mogą wydawać się nudne, zwłaszcza osobom o innych wibracjach.

Brak realizacji potencjału

W negatywnym aspekcie czyli braku realizacji potencjału numerologicznej 4 mogą pojawić się odwrotne cechy do tych, które opisałam jako zasoby. Może to być brak koncentracji, lenistwo, małostkowość, skrajna nieufność, niesolidność. Będzie to osoba która jest zupełną odwrotnością pracowitej 4.

Numerologiczna 4

W pozytywnym, zdrowym aspekcie numerologiczna 4 to praca, osiągnięcia oraz wytrwałość, która doprowadza do realizacji własnych celów. Mocna numerologiczna 4 w dzisiejszym świecie jest osobą wręcz skazaną na sukces. W prawdziwej realizacji swojego potencjału to niezachwiany wewnętrzny spokój i prostota życia, której czwórka poza pracą tak naprawdę nas uczy.

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 4

1. Praca, a odpoczynek

Warto poznać granice swojej pracy i swoich możliwości. Pracowitość jest naturalna dla 4, a ja jestem daleka od pisania sloganów: “Odpuść, odpocznij, poleż do góry brzuchem”. Moim zdaniem warto działać w zgodzie ze swoją naturą i tę naturalną pracowitość wykorzystać. Warto znaleźć sposób, który naprawdę pomoże Ci odpocząć i zrelaksować się. Aktywy wypoczynek, to też wypoczynek, pod warunkiem, że jego celem jest reset i relaks!

2. Relacje z bliskimi

Warto dać sobie czas i przestrzeń dla relacji, które są dla nas ważne. Miłość i przyjaźń. Rodzina. To są sfery, które warto potraktować poważnie, ale bez sztywności i perfekcjonizmu. Jakie masz relacje z Toimi bliskimi? Może nie mają w swoich portretach mocnej 4, ale mają inne unikalne supermoce i z tym, co Tobie wydaje się słabością mogą błyszczeć. Miejsce na delikatność, czułość, intymność, w której jest przestrzeń na emocje, uczucia i popełnianie błędów. Na początek pytanie - jak czujesz się z taką wizją? To dobry punkt startowy, aby wejść w temat z należytą uwagą. Jesteś 4, a przecież 4 mogą osiągnąć swoją pracą każdy cel.

3. To co masz

Numerologiczna 4 ma naturalne skłonności, aby poprawiać swoją sytuację materialną i skupiać się na pieniądzach. Jednocześnie warto znać całą, pozamaterialną paletę swoich prawdziwych potrzeb. Co jeszcze jest na liście Twoich potrzeb? Czy wszystko można dziś kupić za pieniądze? Co jest dla Ciebie bezcenne? Dbaj o to.

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!