Numerologiczna 5

z Brak komentarzy

Numerologiczna 5 to energia i fantazja. Piątki kochają jak się dzieje, ale mają w sobie też sporo niecierpliwości. Nie sposób się z nimi nudzić, choć jeśli nie ma się tej jakości w portrecie numerologicznym to może nam być naprawdę trudno za 5 nadążyć.

Numerologiczna 5 bywa uważana za wibrację trudną. Moim zdaniem wynika to z niezrozumienia tej jakości (którego nie podzielam, bo sama numerologiczną 5 mam i kocham tę jakość). 5 to numerologiczna liczba środka, która ma ogromną energię i potrzebuje także dyscypliny (za którą mocna 5 nie przepada). To sekret, aby zgrać cały portret i pomóc mu błyszczeć zasłużonym blaskiem. Bez tego numerologiczna 5 ma tendencje do rozproszenia wielu możliwości i naturalnych, licznych talentów. Drzemie w niej niezwykła moc i ogromny magnetyzm. Może to wydawać się sprzeczne, ale numerologiczna 5 jest także o sprzecznościach. Choć nie tylko…

W tym artykule opiszę supermoce i cienie charakterystyczne dla numerologicznych piątek. Zachęcam do wysłuchania odcinka podkastu, bo opowiadam w nim także o charakterystycznych gwiazdach z mocną numerologiczną 5, które mam nadzieję będą ciekawą ilustracją i inspiracją dla wszystkich numerologicznych 5.

CHCESZ POZNAĆ SWOJĄ LICZBĘ GŁÓWNĄ?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ INFORMACJĘ JAK JĄ OBLICZYĆ!

ZAPISZ SIĘ

 

 POSŁUCHAJ PODKASTU

 

Ten wpis to część autorskiego odcinka podkastu Ale numer.

Posłuchaj odcinka!

NUMEROLOGICZNA 5 - POTENCJAŁY I SUPERMOCE

Tak jak napisałam we wstępie numerologiczna 5 jest o sprzecznościach, więc w tym wypadku to, co wydaje się supermocą numerologicznej 5 może być też jej cieniem. Jak to okiełznać? To główne zadanie dla mocnej numerologicznej 5, dzięki któremu poczuje swoją wielką moc, magnetyzm i będzie w stanie korzystać ze swojego ogromnego potencjału.

Twórczy umysł

Numerologiczna 5 często łączy się z nieprzeciętną inteligencją. 5 w numerologii często oznacza niezwykle twórczy umysł i łatwość chwytania w lot nawet skomplikowanych informacji i niuansów. Także ogromne zdolności twórcze i przebogatą wyobraźnię. Łączy się to często z błyskotliwym poczuciem humoru.

Tworzą przyszłość

Często numerologiczne 5 są bardzo oryginalnymi osobami, które chcą doświadczać tego co nieznane, niezwykłe, nowoczesne. 5 nie patrzą w przeszłość. Raczej skupiają się na tym co jest tu i teraz, albo wychodzą myślami (za którymi bardzo często od razu idą działania) do przodu. I to jest ogromna moc numerologicznej 5  - chce nowego, świeżego, rozwoju. Walcząc przy okazji z tym, co jest przestarzałe.

Unikalna wrażliwość

Numerologiczne 5 są uwrażliwione na piękno, sztukę, naukę. Chcą się rozwijać duchowo (choć to nie jest wibracja, która sprzyja wgłębianiu się w tematy, więc często dotykają tylko tematu po powierzchni).

Głód przygód

Numerologiczną 5 kręcą przygody i to co związane z wolnością i zmianą. Szukaja wrażeń. Zwykłe, skostniałe, standardowe, powtarzalne życie jest dla niej niezwykle męczące. 5 kochają podróże, zmiany otoczenia, poznawanie i doświadczanie odległych miejsc, czegoś innego, nowego, smakowanie, doświadczanie bodźców... To jest ich żywioł 5 w numerologii.

Intensywność

Osoby z mocną numerologiczną 5 cechuje bezpośredniość, spontaniczność, żywiołowość oraz wrodzony entuzjazm. Mają w sobie ciepło, promienność, urok. Często są to osoby z barwną osobowością, lubiane przez otoczenie, czasem nawet charyzmatyczne. Mają też lekkość w byciu atrakcyjnymi dla innych. Przyciągają innych. Intensywnie przeżywają emocje i smakują rzeczywistość. Chcą czuć na każdym poziomie swoimi zmysłami. To im przychodzi w sposób naturalny.

Numerologiczne 5 mają ogromny potencjał i umiejętność osiągania swoich celów, jeśli potrafią się na nich skupić i okiełznać swoje słabości. Nie jest to proste, ale jest możliwe.

Zmiany i wolność

Numerologiczna 5 kochaja życie i ponad wszystko kochaja wolność. Ma ogromne poczucie niezależności, co może wpływać na jej wybory (partnera, pracy, miejsca zamieszkania).

Energia i ruch

Numerologiczne 5 mają też szlachetny charakter (oczywiście nie wszystkie i nie zawsze). Są raczej łagodne w duchu. Mimo swojej impulsywności, o której za chwilę napiszę więcej, nie trzymają długo żalu. Dla innych są raczej przyjazne, uprzejme, sympatyczne. Dodają energii w grupie, naturalnie wnoszą działanie i ruch. Nie sposób się z nimi nudzić.

NUMEROLOGICZNA 5 - CIENIE I NEGATYWNE ASPEKTY

Nieśmiałość

Numerologiczne 5 wydają się być bardzo pewne siebie, ale może być to tylko wrażenie na zewnątrz. Pod spodem mogą być nieśmiałe. Sama numerologiczna 5 powie często o sobie, że jest z natury nieśmiała, ale jej otocznie tego nie zauważy i tej jakości tak by nie nazwało. Nieśmiałość wydaje się być sprzeczna z ich odwagą z jaką zazwyczaj działają. Jest to jedna z charakterystycznych sprzeczności, która istnieje w 5 w numerologii.

Impulsywność

Numerologiczna 5 podejmuje decyzje pod wpływem impulsu. Bywa nieprzewidywalna, instynktowna, humorzasta. Lubi ryzyko i potrzebuje potrzebują uważać. W połączeniu z impulsywnym działaniem i nagłym podejmowaniem decyzji może wpakować się szybko w kłopoty.

Żądza doznań

Numerologiczne 5 muszą też uważać na potrzebę dostarczania sobie bodźców pod wpływem używek, hazardu, romansów. Mogą tak spędzać życie, stymulować się, ale jest to zawsze równia pochyła i nie zapewni im realizacji ani szczęścia. Nie tędy droga, aby poczuć życie w pełni. Warto szukać czegoś twórczego, co faktycznie nakarmi zmysły i dostarczy karmiących wrażeń.

Brak wytrwałości

Numerologiczna 5 to często “słomiany zapał”, skłonność do rozproszenia, zaczynanie wielu spraw bez finału. Jeśli piątka nie zapanuje nas swoimi impulsami, roztrwoni wiele okazji, możliwości, zdolności i będzie się czuła przegrana oraz rozgoryczona.

Niepokój, niecierpliwość

Numerologiczne 5 są z natury ruchliwe, co oznacza, że mogą być niespokojne. Cechuje je niecierpliwość, impulsywność, nerwowość nad którą potrzebują pracować. Mogą też być nadwrażliwe. W działaniu towarzyszy im ciągły pośpiech, bo one chcą doświadczać wszystkiego, najlepiej od razu i naraz.

Bunt

Numerologiczna 5 nie lubi czuć się związana. Naturalnie buntuje się przeciwko więzom. Może mieć to wpływ na relacje. Zależy od innych liczb w portrecie oraz od wibracji partnera. Warto przyjrzeć się temu szczególnie jeśli 5 ma powracający temat z nudą w związkach, albo poczuciem uwięzienia. Piątki mają ogromną potrzebę niezależności i nie pogodzą się z szarą, przeciętną egzystencją. W duchu zawsze będą uważały, że należy im się coś więcej od życia. I jeśli nie rozkwitają, tylko popadają w marazm, są bardzo nieszczęśliwe.

Negatywna realizacja 5 w numerologii

Może się zdarzyć, że jeśli numerologiczna 5 wykorzysta swoje potencjały w negatywny sposób. Wtedy będzie manipulować, oszukiwać i wykorzystywać innych. W połączeniu z charyzmą jest to bardzo niebezpieczne. W podkaście opowiadam o konkretnych przykładach z historii, które są niestety przerażającą ilustracją takiego połączenia.

Numerologiczna 5

Numerologiczna 5 rozkwita tam gdzie jest ekspansja i ruch, gdzie się dzieje, a one może się tym cieszyć, uczestniczyć w tym i przede wszystkim aktywnie kreować swoją rzeczywistość. To jest klucz do sukcesu. Gdy numerologiczne 5 stają się bierne, a ich życie monotonne potrafią być najnieszczęśliwszymi osobami na świecie i tym nieszczęściem będą emanować jak mało która wibracja. Główne zadanie dla numerologicznych 5 to rozwój! To wpływa na całe ich otoczenie i jest zaraźliwe dla innych.

Piątka jest wibracją środka. Oznacza to płynne balansowanie między sprzecznościami. Numerologiczna 5 nie jest o tym, aby raz coś wykuć na stałe, ale o tym, aby żyć, bawić się i jednocześnie rozwijać, rozkwitać i budować oraz tworzyć.

Moje drogie numerologiczne 5 - zaufajcie sobie i jednocześnie cały czas sprawdzajcie siebie. Uczciwe rozpoznanie tego co wynika z impulsów, a co z prawdziwej potrzeby twórczej jest kluczem do głębokiej satysfakcji. Osobiście kibicuję wszystkim 5 po piątkowemu, czyli gorąco i z wielkim entuzjazmem!

KLUCZOWE LEKCJE DLA NUMEROLOGICZNEJ 5

Numerologiczna 5 potrzebuje zadbać o trzy obszary.

  1. Relaksacja.

  2. Koncentracja.

  3. Wytrwałość.

Zawsze w zgodzie ze swoim potencjałem. Szukajcie sposób aktywnych, ciekawych, twórczych, inteligentnych, nieszablonowych i przede wszystkim skutecznych!

Poznaj siebie!

Pamiętaj, że numerologia to piękne narzędzie, ale ma też swoje ograniczenia. Proszę weź z moich opowieści to co najlepsze i jednocześnie, zawsze licz na siebie i ufaj sobie! Jeśli masz ochotę zrobić sobie prezent w postaci personalizowanego portretu numerologicznego to sprawdź moją aktualną ofertę. Może to dobry pomysł na prezent urodzinowy od siebie dla siebie?

Spodobało Ci się? Podziel się choć z jedną osobą... Zajmie Ci to tylko kilka sekund. :*

Bezpłatny kalkulator numerologiczny - zapisz się!